PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754273}

Odlotowa przygoda

Atrapa la bandera
6,3 2 691
ocen
6,3 10 1 2691
Odlotowa przygoda
powrót do forum filmu Odlotowa przygoda

ciekawa animacja ale szkoda że księżyc w pewnym momencie zyskuje grawitację ziemi co jest ogromnym niedopatrzeniem.

ruski011

ciekawa animacja ale szkoda że dzieci w pewnym momencie lecą w kosmos prawdziwą rakietą co jest ogromnym niedopatrzeniem.

AndrzejPasterz

nie wiem jak to się ma do mojego komentarza :) ponieważ możliwość taka jest by dzieci leciały na księżyc rakietą a grawitacji księżyc nie ma choćbyś nie wiem jak bardzo chciał :)

ruski011

Oczywiście żyjący android nie jest niczym specjalnym .. To raczej bajka ... więc Andrzejowi chyba chodziło bardziej o to, że można Twój komentarz wziąć jako siłowe poszukiwanie niedopatrzenia ;)

JJ79

ale przyznać trzeba iż jest to dość duże niedopatrzenie :)

ocenił(a) film na 6
ruski011

Taki komentarz by pasował do poważnego s-f. Pod bajką dla dzieci jest czepianiem się na siłę. Syreny, smoki, latające domy i gadające zwierzęta też uważasz za niezgodne z rzeczywistością?

ruski011

Skoro zgodnie z opisem bajki, misja Armstronga na księżyc, była jedynie trickiem hollywoodzkiego kina, to z takim założeniem nie wiemy czy na księżycu jest grawitacja czy nie. Co za tym idzie, grawitacja na księżycu w bajce, nie jest niedopatrzeniem, wręcz przeciwnie, celowa zagrywka ;)

Linuxoholic

i tu bym się zgodził i na tym zostawił temat ;)

ocenił(a) film na 4
ruski011

W animacji jest bardzo wiele różnych bzdur i błędów logicznych, a autor tematu czepia się czegoś co akurat błędem nie jest - grawitacji na Księżycu.
ruski011 - "....a grawitacji księżyc nie ma choćbyś nie wiem jak bardzo chciał :)"
Zakładam, że to lapsus słowny. To zdanie miałoby sens gdybyś stwierdził, że Księżyc nie ma takiej grawitacji jak Ziemia, a nie w ogóle.
Generalnie zakładam, że sobie żartujecie z Tą grawitacją ponieważ takowa jak najbardziej istnieje na naszym naturalnym satelicie i nie trzeba lecieć na niego aby się o tym przekonać.

SeloD

zgadzam się w 100%, nie może nie mieć grawitacji :) pozdrawiam

ruski011

To samo dźwięk rozchodzący się w kosmosie. Niby animacja dla dzieci, ale powinni raczej zachować tę zasadę z dźwiękiem - wyszłoby bardzo ciekawie, jakby w przestrzeni panowała cisza :)

Anna_Sandstorm

niby szczegóły na które przy bajce nie powinno się zwracać uwagi przy bajce dla dzieci ale jednak kuje w oko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones