PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34272}

Odmienne stany moralności

The United States of Leland
7,3 20 716
ocen
7,3 10 1 20716
5,7 6
ocen krytyków
Odmienne stany moralności
powrót do forum filmu Odmienne stany moralności

Już sam tytuł nasuwa, że czarne będzie białe. Zapowiada się fajnie.

No więc serwują nam morderstwo na bladym tle. Po chwili okazuje się że wszystko jest
blade/mdłe w tym filmie. Standardowa amerykańska rodzinka. Standardowa patologiczna
rodzinka2. Już mniej więcej rysuje się wyobrażenie dalszej fabuły.

Morderca zamglonym wzrokiem błądzi przez klatki filmowe, a reżyser sennymi susłami zmęczony
próbuje popchnąć fabułę, albo introspektywę gdziekolwiek. I popchnął - prosto do
pseudointelektualnego ścieku. Zasnąłem.

ocenił(a) film na 7
vi4m

dziwne, że ktoś kto ocenia Slumdoga na 10 ten uważa za pseudointelektualny

ocenił(a) film na 3
felek87

To tylko moja ocena tego filmu. Chętnie wysłucham Twojego zdania bo może czegoś ważnego nie dostrzegłem.

ocenił(a) film na 7
vi4m

Dziwi mnie tylko co takiego szczególnego dostrzegłeś w Slumdogu, że dałeś mu 10 przy okazji ten film nazywając pseudointelektualnym bo moim zdaniem nie ma tak znacznej różnicy pomiędzy tymi filmami.

ocenił(a) film na 3
felek87

W Slumdogu spodobała mi się aktualna i interesująca metafora Indii, dość wiernie oddająca tamtejszy klimat absurdów(latrynowa bieda vs kąpiel w wannie pieniędzy w dużym mieście).

I chyba czegoś takiego zabrakło mi w Odmiennych stanach moralności - nieprzewidywalnej fabuły i ciekawych lokacji.

vi4m

I to mówi ktoś kto jara sie rodzinką.pl i slumdogiem;)

ale co kto woli. Jeden to a drugi "odmienne stany moralności" czy "ostatnie tango w paryżu".

Moim zdaniem film jest genialny

ocenił(a) film na 3
bosky_2

rodzinka.pl to ogląda małżonka - przekazałem pozdrowienia ;)

vi4m

każdy ma swój gust:) ja tego nie neguje i kazdemu ma prawo podobać sie co innego

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones