PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595629}

Odruch serca

The Normal Heart
7,2 12 546
ocen
7,2 10 1 12546
7,8 4
oceny krytyków
Odruch serca
powrót do forum filmu Odruch serca

Fenomenalna obsada w postaci Marka Ruffalo,Matta Bomera,Julii Roberts, Jima Parsona oraz Finna Witrocka. Nie należę do osób tolerancyjnych i przyznam,że z trudnością oglądałam co niektóre sceny. Ciężko patrzyło się na Ruffalo w roli homoseksualisty. Jestem wdzięczna tej odsłonie za ukazanie prawdy lat 80., nie miałam jeszcze okazji obejrzeć innego filmu o tej tematyce poza Filadelfią. Jeżeli macie filmy tego typu godne polecenia proszę o podpowiedzi. :)

ocenił(a) film na 8
Nausea

Polecam książkę Tajemnica Filomeny. W odróżnieniu od filmu, książka dotyka tego samego problemu.

TikTak111

a tajemnica filomeny to nie jest o dzieciach w irlandzkich domach dziecka?

ocenił(a) film na 8
finka_3

owszem, a tematem przewodnim filmu są poszukiwania utraconego syna przez matkę. Natomiast książka na pierwszym planie plasuje zjawisko homoseksualizmu i początków walki z AIDS - a raczej jej braku.

TikTak111

O. Dobrze wiedzieć. A taki serial "Anioły w Ameryce" - polecam tematyka podobna.

ocenił(a) film na 8
finka_3

nie widziałam, więc chętnie obejrzę. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
TikTak111

And the Band Played On. Film nieco histeryczny, ale dość rzetelny tematycznie (rządy kontra wirus). No i Longtime Companion, absolutna klasyka tego tematu.

semira1

no i film Dallas Buyers Club :)

ocenił(a) film na 8
kashanty

I Our sons z mlodziutkim Hugh Grantem. Dobry film.

użytkownik usunięty
Nausea

To ciekawe, że czujesz obrzydzenie, a jednak prosisz o więcej podobnych filmów. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones