PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578733}

Ofiara losu

Olycksfågeln
6,2 570
ocen
6,2 10 1 570
Ofiara losu
powrót do forum filmu Ofiara losu

coraz gorsze!

ocenił(a) film na 4

im więcej filmów na podstawie powieści Camilli Lackberg oglądam, tym mniej mi się o0ne podobają. Nie wiem, jakie są te powieści, filmy - co jeden, to gorszy. Wszystkie filmy z tej serii to powielanie stale tego samego schematu: gdzieś tam, przed laty, zdarzyło się coś złego któremuś z członków jakiejś rodziny i teraz tajemniczy morderca usuwa z tego świata rzeczywistych lub domniemanych członków rodziny sprawcy, mszcząc się za swój los. Wszystko to w scenerii ciągle tego samego, jałowego i sterylnie nudnego posterunku policji. Najgorszy jest inspektor policji, prowadzący kolejne śledztwa. Nie wiem, jak on zdał egzaminy policyjne i znalazł uznanie przełożonych. W filmie to ostatnia lebiega, poruszający się jak we śnie filozof i marzyciel, którego zadumane spojrzenie zastępuje energiczne śledztwo. Nie polecam tej serii, no, może za wyjątkiem pierwszego filmu.

ocenił(a) film na 5
karakrytyka

Zapewniam cię, że książki są świetne. Szkoda, że filmy tak wypaczają spojrzenie na nie, bo bardziej szkodzą, niż przyciągają do zaglądnięcia w powieści.

ocenił(a) film na 4
ustinja

Wierzę w Twoje zapewnienia - tym bardziej, że książek tej autorki nie czytałem, więc sam na ten temat nie mogę nic powiedzieć. A filmy - tak, jak napisałem... :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones