PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32143}

Ofiarowanie

Offret Sacrificatio
7,8 6 656
ocen
7,8 10 1 6656
7,4 14
ocen krytyków
Ofiarowanie
powrót do forum filmu Ofiarowanie

Jeśli nie wierzycie mnie, zaufajcie mojej dziewczynie, która zaraz po seansie oświadczyła: "Ten film był nudniejszy nawet od seksu z tobą".

ocenił(a) film na 10
Amerrozzo

współczuję

użytkownik usunięty
Amerrozzo

Chcesz o tym porozmawiać?

ocenił(a) film na 1

A masz coś do zaoferowania w temacie poza... czystą teorią?

użytkownik usunięty
Amerrozzo

Jesteśmy w sieci, nie mogę Ci zaoferować niczego poza teorią.

ocenił(a) film na 1

Możesz zaoferować coś więcej niż czysta teoria, czyli teoria niepodparta własną eksperiencją. To znaczy mógłbyś - gdybyśmy żyli w świecie, w którym kobiety byłyby tobą zainteresowane.

użytkownik usunięty
Amerrozzo

Skąd pewność, że nie żyjemy właśnie w takim świecie?

ocenił(a) film na 1

Moja niezawodna intuicja.

Amerrozzo

Jak wspaniała jest dyskusja na poziomie w necie...

ocenił(a) film na 1
jpytel

Jak wspaniała jest gramatyka na poziomie w necie...

Amerrozzo

Współczuję. Ale skąd Ci przyszło do głowy że to film o zombi.

ocenił(a) film na 1
s_majewski

To przez bohaterów włóczących się z miejsca na miejsce i niepotrafiących sklecić jednego sensownego zdania.

Amerrozzo

Wspolczuje dziewczyny...

alex172

Ps: Świnia i tak ptaka nie zrozumie.

ocenił(a) film na 1
alex172

Jak to nie? Twoja stara jakoś zrozumiała.

ocenił(a) film na 10
Amerrozzo

Twoja dziewczyna musi być pusta. Założę się nawet, że nie wie, co to seks. I nie, nie jest to bezmyślne wsadzanie członka do pochwy...

ocenił(a) film na 1
chris3z8

Bywa pusta, ale ją wypełniam.

Żeby zaś nie być posądzonym o bezmyślne wsadzanie członka do pochwy, przed każdym zbliżeniem rozwiązuję zadania arytmetyczne.

Amerrozzo

Trafiłem tu z mistrzów:) Fajnie zachęciłeś do filmu, może obejrzę i dowiem się jak nudny jest seks z Tobą:)

Amerrozzo

I teraz z jednej strony mam ochotę sprawdzić jak nudny jest seks z Tobą, ale film jest na 96% w moim guście i boję się że mi się spodoba.

ocenił(a) film na 1
Amerrozzo

no i ma racje film jest zesrany za dlugi i za nudny

Amerrozzo

Cienki ten żart. Zmień dziewczynę (czytaj spuść z niej powietrze). W każdym poście gadasz o seksie, o zainteresowaniu kobiet Tobą, o dziewczynie. Freud miałby tu coś do powiedzenia. Nie zaklinaj rzeczywistości.

ocenił(a) film na 1
Myszkin_filmweb

<<Cienki ten żart. Zmień dziewczynę (czytaj spuść z niej powietrze).>>
To miłe, że przed cienkim żartem ostrzegasz, że będzie on cienki. Oszczędza nam to trochę czasu, prawda?

<<W każdym poście gadasz o seksie, o zainteresowaniu kobiet Tobą, o dziewczynie. Freud miałby tu coś do powiedzenia.>>
Być może masz rację, że zainteresowałaby go twoja zazdrość, to w ogóle był dziwny gość.

<<Nie zaklinaj rzeczywistości.>>
Między jedną a drugą kobietą nie mam nawet na to czasu.

Amerrozzo

Jeśli jakiś film (książka, itp.) jest dla kogoś nudny, to albo go nie rozumie, albo rozumie aż za nadto (wyświechtany temat), czy po prostu nie jest dostrojony do tych fal - oczekuje czegoś innego. Słowem każdy film (książka, itp.) jest dla kogoś nudny, a dla kogoś ciekawy. Ba! Nawet ta sama osoba w zależności od okresu, nastroju, jakości odbioru itp. może czasem ten sam film odebrać jako nudny, a innym razem jako fascynujący. Trudny film często za pierwszym oglądaniem jest odbierany jako nudny, za drugim jako fascynujący, a film komercyjny na odwrót.

ocenił(a) film na 1
seredyn

Przyjąłem, sensei.

ocenił(a) film na 8
seredyn

Zgadzam się z Tobą Seredyn, jednak to wytłumaczenie przede wszystkim należy się osobom "współczującym"... Nie rozumiem fal wrogości w stosunku do osób, które mają odmienny gust. Jestem ciekaw jak uzasadnili by swoje opinie o tym filmie, bo ataki w komentarzach nie wnoszą nic w tej materii. Oceny wystawione na filmwebie nie są gwarantem rzeczywistej wrażliwości na "kino". Nie zdziwiłbym się, jakby te osoby "współczujące" jednak nie zrozumiały tego filmu, w konfrontacji w komentarzach z Amerrozzo wypadają co najmniej blado...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones