PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624930}

Ogień zwalczaj ogniem

Fire with Fire
5,5 7 533
oceny
5,5 10 1 7533
5,0 3
oceny krytyków
Ogień zwalczaj ogniem
powrót do forum filmu Ogień zwalczaj ogniem

Ja ogólnie potrafię wytrzymać wiele, ale ten film ledwo zniosłam. Oglądałam go na dwa razy bo na jeden raz nie dałabym rady. Strasznie zirytowała mnie tak "przemiana" dobrego strażaka w krwawego mściciela(co było zresztą do przewidzenia).Jednym z powodów mogło być również to,że nie cierpię aktora odgrywającego główną rolę i film ten obejrzałam tylko dla Bruce'a Willisa, którego uwielbiam <3 Następną sprawą jest to, że film był bardzo przewidywalny, na co nie mogę narzekać bo praktycznie wszystkie takie filmy (i spodziewałam się tego),że ten dobry główny bohater ratuje swoją ukochaną i zabija tych złych(mimo że dopiero nauczył się strzelać XD). Więc ogólnie, moim zdaniem jest to film tylko i wyłącznie do obejrzenia dla rozrywki oraz dla prawdziwych fanów tego rodzaju filmów. :D

kapec991

Ogólnie to ta "przemiana" była uzasadniona fabularnie i pożądana w filmie tego typu... no, w filmie akcji musi się coś dziać, a główny bohater odgrywać pierwszoplanową rolę. Jakby agenci załatwili wszystko, jak to w realu, to co by robił nasz bohater?
Mnie zirytowało raczej to, że przemienił się, ale w prawdziwą pierdołę, która nie przeżyłaby prawdopodobnie tego pierwszego "pojedynku" (nie chcę spojlerować). Był do tej roboty po prostu za miękki, dlatego jedynie dzięki szczęściu wychodził cało z kolejnych opresji. Końcówka filmu to już w ogóle bajka, więc nie ma co komentować nawet. Film się przyjemnie zapowiadał, ale im dalej w las...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones