PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137}
6,9 130 737
ocen
6,9 10 1 130737
5,7 18
ocen krytyków
Ogniem i mieczem
powrót do forum filmu Ogniem i mieczem

bohuna a nie skrzetuskiego. trochę się im nie dziwę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Radiw84

No brawo. Szacunku do kobiet zero, bo wolałyby jedną postać od drugiej? A niech wybierają sobie jednego albo drugiego, ich sprawa.

horror_queen

Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
krupy

Bo większość kobiet woli chamskich brutali niż prawdziwą miłość.

ocenił(a) film na 7
helsinger

Wydaje mi się, że Bohun utożsamiał sobą wolność, dzikość, był niespokojną naturą, miał szaloną odwagę i wyróżniał się "fantazją szlachecką" nie podobną jego chłopskiemu stanowi- w tamtych czasach takie przymioty charaktery były na pewno na topie, kobietom podobali się tacy mężczyźni, cóż natura kobieca wiele się nie zmieniła od tamtej pory.. (MOja koleżanka np. ostatnio mi się przyznała do tego że jej natura zawsze wybiera tych "nie dobrych" facetów a potem oczywiście tego żałuję i jest nieszczęśliwa).Sienkiewicz pisał o nim również jako "najpiękniejszym z mołojców". Sam Skrzetuski widząc go wiedział, że nie może iść z nim w konkury jeżeli chodzi o urodę, to samo mówił Pan Zagłoba- "diabeł zrobi z Ciebie kukłę dla swoich dzieci boś gładki". Dla tego wiele kobiet wybrało by Bohuna. Uważam, ze Bohun kochał Helenę, ale była to miłość zaborcza, nie liczył się z tym czy ona go kocha, chciał ją zmusić do miłości i wiele razy dał powody ku temu żeby go w końcu znienawidziła. Nie , nie sądzę, żeby większość kobiet chciało mieć Bohuna na dużej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones