PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123349}

Ojciec Pio: Między niebem a ziemią

Padre Pio: Tra Cielo e Terra
7,3 548
ocen
7,3 10 1 548
Ojciec Pio: Między niebem a ziemią
powrót do forum filmu Ojciec Pio: Między niebem a ziemią

Znakomity, dwuczęściowy film telewizyjny o życiu ojca Pio. Fantastyczna sceneria włoskiej prowincji. Z filmu dowiadujemy się, że ojciec Pio znał Karola Wojtyłę. Myślę, że ta biograficzna produkcja jest jedną z lepszych produkcji telewizyjnych. Film jest o tyle wiarygodny, że przed realizacją były konsultacje z zakonem Kapucynów, do których należał ojciec Pio. Mi się ten film bardzo podobał, a wam?

MobsterPL

Faktycznie film bardzo dobry, az zaluje ze nie udalo mi sie go obejrzec od poczatku. Postac Ojca Pio jest bardzo trudna do zagrania tym wieksze oklaski dla Michele Placido. Az zal ze nie jest dostepny na DVD...

igorpazera

Oglądałam ten film na lekcj religi. Zrobił na mnie duże wrażenie. Polecam =)

igorpazera

Jest na dvd.

symusi

DVD można kupić w przyzwoitej cenie http://sanctus.com.pl/szczegoly/2985/ojciec_pio__dvd

bagheera_2

A ja znalazłem jeszcze taniej :) http://www.stratosmedia.pl/oferta/ojciecpio.htm#oferta

MobsterPL

Tez mi sie bardzo podobal,zwlaszcza ze kiedys bylam w San gio vani rotondo:)

MobsterPL

Ciekawa lekcja tworzenia mitologii, jeśli weźmie się pod uwagę wątpliwości co do świętości tego pana.

ocenił(a) film na 10
Jorjan

To nie jest żadne tworzenie mitologii to jest prawda. Takich jak ty niedowiarków było pełno. Zaden lekarz nie potrafił odpowiedzieć na pytanie z kąd wzieły sie stygmaty a dowodów na cuda jest mnóstwo.

balagan

Naiwniaków co to dają się naciągnąć telemarketerom na magiczne garnki i takich, którzy uwierzyli w historyjkę o Pio też jest pełno. Ten koleś to zwykły oszust i cwaniak. Żeby się dłużej nie okaleczać, ale móc dalej twierdzić, że ma stygmaty zaczął nosić rękawiczki. Po jego śmierci wyszło wszystko na jaw, ale jak widać nawet dziś znajdą się tacy co wierzą w te pierdoły.

ocenił(a) film na 1
MobsterPL

Jak dla mnie to totalna klapa... film był beznadziejny (są gusta i guściki, więc nie krytykujcie mnie za bardzo ^^) Gra aktorów była tak wymuszona, jak tylko być mogła. Gdy patrzyłam na aktora grającego Ojca Pio, to miałam przed oczami wizję zboczeńca grasującego na nastolatki w sieci... Jak dla mnie zupełnie niedobrana postać.

Podsumowując - nie podobał mi się :)

ocenił(a) film na 8
Pu_lina

chłe, głupszego argumentu o grze aktora nie czytałam, no to ja Ci zdradzę, że gdy mam przed oczami Angelinę Jolie to mam wizję zagłodzonej nimfomanki, i co pani zrobisz, nic nie zrobisz...

MobsterPL

Moja ocena to 8 na 10.
Myślę, że film jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które nie znają historii Ojca Pio lub dopiero zaczynają się w nią zagłębiać. Od jakiegoś czasu pasjonuje mnie żywot tego świętego. Po obejrzeniu i ,,Ojciec Pio'' i ,,Ojciec Pio. Między Niebem a ziemią'' czuję lekki niedosyt. Wszystko dlatego, iż bardzo trudno opowiedzieć o wszystkich cudach, za którymi stoi Padre Pio. Myślę, że nawet w 10 czy 15godzinnym filmie nie udałoby się tego przedstawić!
Polecam wszystkim pisma Ojca Pio oraz książki dotyczące Jego Osoby. Uświadamiają one, jakie znaczenie w naszym życiu ma Bóg oraz wiara. Są one wspaniałym pokarmem dla ducha.

Malrose

a co wg Was lepsze? to, czy "Ojciec Pio" ??

druid_3

,,Ojciec Pio''

Malrose

Z pełną świadomością głosuje na "Ojciec Pio" :)

Hochimasaki

"Ojciec Pio" oczywiście

slava966

"Ojciec Pio"

druid_3

Definitywnie "Ojciec Pio"

blady_chris

"Ojciec Pio" fo'sho

bonanza1911

Z całą pewnością "Ojciec Pio" :)

MobsterPL

gdzie mogę obejrzec ten film? wszędzie jest tylko ten drugi film z Sergio Castellitto w roli głównej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones