PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1090}

Ojciec chrzestny II

The Godfather: Part II
8,5 283 210
ocen
8,5 10 1 283210
9,0 34
oceny krytyków
Ojciec chrzestny II
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny II

byłoby 9/10 a tak to 6/10

ocenił(a) film na 8

No ty byś zagrał lepiej, ale to drzewo pod koniec.

ocenił(a) film na 10

Do tej pory jest oburzenie w świecie filmowym, dla czego nie dostał oscara za ten film. A nie wiem czy wiesz, ze rola miała być "DREWNIANA" ponoć na planie, aby jak najlepiej zagrać swoją drętwą role, Pacino słucham symfonii, aby być jak najbardziej nieobecnym. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
ZakochanawPacino

Nieobecny, właśnie tak bym określił Michaela, który zapada się coraz bardziej pod siebie, niszczy sobie życie i szacunek wewnątrz Rodziny. W I części był przyzwoitym chłopcem wciągniętym w wir intryg mafijnych, w II bossem, który dąży do wyrobienia sobie pozycji ojca, ale sam się pogrąża. Natomiast III część to doprawdy nie wiem, czym była. A Michael był tam idiotycznie sentymentalny, nadpobudliwy...

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

3 to gniot, wiem o czym była, za to nie wiem po co powstała

użytkownik usunięty
ZakochanawPacino

kpiną jest że de niro dostał oscara, a kompletnie nic nie pokazał na ekranie

ocenił(a) film na 10

Mi akurat się podobała rola De Niro, a najbardziej głos identyczny jak Marlona Brando :) A wracając do Al Pacino, to wiem, jak dużą przykładał wagę do tej roli i jak bardzo oddał się wręcz całym sobą . On po kręceniu II części, wysiadł psychicznie i nie mógł pozbyć się przyzwyczajeń Michaela Corleone. Warto przeczytać biografię. Polecam, gościu jest niesamowity i bardzo inteligenty.

ocenił(a) film na 10

Al Pacino jak Robert De Niro to ikony kina ale ktoś kto ma pusty łeb tego nie ogarnie. Twoim jedynym osiągnięciem było to że podczas poczęcia nie udusiłeś się pępowiną więc proszę Cię nie oceniaj gry aktorskiej takiego mistrza jak Pacino.

użytkownik usunięty
thorgal75

nie mowie o całej karierze pacino tylko o tej roli

ocenił(a) film na 9

Nie wiem, o co ci chodzi. Zagrał świetnie, zwłaszcza w fenomenalnej scenie, gdy dowiedział się o aborcji. Ten... drgający podbródek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones