PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1091}

Ojciec chrzestny III

The Godfather: Part III
8,0 182 357
ocen
8,0 10 1 182357
6,6 28
ocen krytyków
Ojciec chrzestny III
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny III

Czesc trzecia. i cala trylogia

użytkownik usunięty

Trzecia czesc to napakowana emocjami genialna, wzruszająca, i porażająca historia o życiu gangstera i wszystkich wokoło, końcówka porażająco smutna i prawdziwa bez upiekszen bo takie jest zycie i takie jest tez starzenie ktore jest dobitnie pokazane w tej czesci jak i calej trylogi. czesc pierwsza ocena 9, czesc druga ocena 8, czesc trzecia ocena 9, a cala trylogie oceniam na 10 cudowne kino. Al Pacino uklony za ten epicki popis gry aktorskiej kolejny popis mistrza !!!!!!!

ocenił(a) film na 8

Nie wiem może to kinematografia się zmienia, ale mnie najbardziej do gustu przypadła właśnie III część Trylogii. Pierwszą część oglądnąłem z rok temu (19 lat) II i III wczoraj i dzisiaj (w wieku 20 lat), uważam, że jestem raczej wybrednym kinomanem, który lubi ambitne kino, jednak w tym przypadku pierwsza część zbytnio do gustu mi nie przypadła (jak mówiłem oglądałem ją osobno jakiś czas temu, więc być może teraz odebrałbym ją o wiele lepiej), II część była świetna, ale to właśnie OC3 spodobał mi się najbardziej, do końca nie wiedziałem jak historia się skończy (co w dzisiejszych czasach jest nie lada wyczynem, bo do filmu przymierzałem się od dłuższego czasu :) ), stąd duże zaskoczenie, choć oczywistym było, że ktoś istotny zginie. Sama śmierć głównego bohatera na końcu filmu była trochę lekko - nie wiem jak to nazwać - na siłę wprowadzona. Równie dobrze film mógłby zakończyć się na śmierci córki i "krzyku rozpaczy" (przypomniało mi to trochę Conradowskie "Zgroza!" z Jądra Ciemności).

użytkownik usunięty
staszeka

W ostatnim tygodniu odświeżyłem sobie dwie pierwsze części i niewiele się zmieniło w moich osadach co do całej trylogii która dla mnie jest arcydziełem jako całość, jedynka 9, dwójce podniosłem ocenę na dziewięć bo to jednak mistrzowska kontynuacja, a trójka 9 mega emocjonalna mistrzostwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones