PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=350923}

Ojczym

The Stepfather
6,1 20 902
oceny
6,1 10 1 20902
4,8 4
oceny krytyków
Ojczym
powrót do forum filmu Ojczym

dlaczego.....

ocenił(a) film na 7

Bardzo duzym minusem w tym filmie jest dla mnie to , ze nie pokazano
dlaczego David zabijal , dlaczego prowadzil taka gierke . Nie zostalo to
pokazane ani wyjasnione:(.Z filmu mozna wylapac ze byl psychiczny , ale to
za banalne , bo wiadomo , ze normalny chlowiek nie robi takich egzekucji na
ludziach. Poza tym film jak najbardziej ok .

BITus

Wydaje mi się, że David kiedyś zabił swoją własną rodzinę po raz pierwszy (bo go zawiedli) , uciekł z miejsca z brodni i zmienił tożsamość - i tak zaczęła się cała zabawa.
Uważam, że David nawet nie planował kolejnych morderstw co starał się uciec od wymiaru sprawiedliwości za pierwszą zbrodnię.
Gdy tylko zauważał, że 'nowa rodzina' wpada na jakiś trop a' propos jego przeszłości to dopiero ją 'eliminował' i szukał nowej.
Zauważmy, że David jest ok póki rodzina nie zaczyna węszyć w okół jego przeszłości, jakich starań dokładał, żeby nie być na żadnych zdjęciach.
On po prostu nie chciał dać się rozszyfrować/ złapać.
A szukał co rusz nowych partnerek bo musiał za coś żyć (zauważmy, że to matka dzieci załatwia mu pracę) a przeważnie rozwódek z dziećmi bo takie są bardziej zdesperowane, żądne nowej miłości, zaślepione zauroczeniem "bo ja stara, z dziećmi a taki facet mnie pokochał".

lynna

Powtarzasz się sie koleś

ocenił(a) film na 4
BITus

Właśnie. Zawsze trywialne były dla mnie momenty, kiedy sprawca zaczyna opowiadać swojej ofierze dlaczego popełnia zbrodnie, co nim kieruje, itp. Oczywiście można to zrobić w inny sposób. Ale dla tego filmu nawet i opcja ze spowiedzią przed swoją ofiarą byłaby dobra :).

W tym filmie nie ma żadnego zaskoczenia, żadnego plot twistu ani nic co mogłoby widza wcisnąć w fotel. Wszystko od samego początku jest jasno pokazane i kropka w kropkę idzie według przewidywalnych schematów. Nie oznacza to jednak, że źle się go ogląda. Film przyjemny i można go sobie obejrzeć, jeśli aktualnie nie ma się pod ręką nic ciekawszego.

I generalnie to drażniła mnie podstawa tej blondynki względem swojego chłopaka. Zero wsparcia. Ino krytyka :(. A na końcu foch.


SPOJLER!
A w sumie było jedno zaskoczenie. Myślałam, że będzie taki całkowity happy end. I wydaje mi się, że taki koniec byłby prawidłowy. Gościowi wbito szkło w kark, został kopnięty w twarz, spadł z dachu (nie pamiętam co jeszcze tam było), a mimo to zdążył uciec, kiedy słychać już było syreny. Ciekawi mnie kto w ogóle zadzwonił. Policja tak daremna, że aż głowa boli.

ocenił(a) film na 6
BITus

może tak zaznacz że spojler bo psujesz ludziom film

BITus

dzięki za spoiler!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones