PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104178}

Okna

La Finestra di fronte
7,5 3 362
oceny
7,5 10 1 3362
Okna
powrót do forum filmu Okna

FILM PRZEPIĘKNY

ocenił(a) film na 9

PRZYZNAM SIĘ ,ŻE ZOSTAŁEM MIŁO ZASKOCZONY TYM FILMEM
WZBUDZIŁ WE MNIE NAJSZLACHETNIEJSZE Z U UCZUĆ- WZRUSZENIE
DZIĘKI,ŻE W TYM BEZNADZIEJNYM ŚWIECIE SĄ JESZCE LUDZIE ,KTÓRZY KRĘCĄ TAKIE FILMY.GORĄCO POLECAM.LUDZIE LUBIĄCY MYSLEĆ W CZASIE OGLĄDANIA BĘDĄ ZACHWYCENI.

ocenił(a) film na 10
jacek_miko

Podzielam Twoje zdanie piękny film,polecam naprawdę warto obejrzeć.

jacek_miko

dokladnie - dla ludzi ktorzy lubia myslec! i niech ci idioci ktorzy wolą ogladac 'rambo' i 'scary movie' pisza sobie ze jest beznadziejny - jak dla mnie film przepiekny!

ocenił(a) film na 10
malutka92

Film Extra ale nie obrażaj Rambo bo w swoiej kategorii jest Genialny Rambo 1 mam na myśli

Pozdr

ocenił(a) film na 10
jacek_miko

Kilka razy oglądałam ten film.Jest przepiękny.Podzielam Twoje zdanie w 100%

ocenił(a) film na 6
jacek_miko

Jak dla mnie nic specjalnego. Niektóre sceny są wsadzone jakby na siłę bo z założenia miały wywoływać emocje, ale po drodze został gdzieś zgubiony ich sens. Poza tym reżyser tylko powierzchownie zanalizował relacje pomiędzy tymi ludźmi. Film ma być sztuką! Ten niestety przypomina bardzo nieudany kolaż zrobiony z całkiem ładnych kawałków. Innymi słowy z tego jednego filmu dałoby się zrobić co najmniej trzy wcale nie gorsze, a nawet lepsze.
Zdecydowanie bardziej wolę koreańskie kino.

tnina

HA!
No skoro lubisz tak ostro prezentowane emocje jak w filmach azjatyckich to trudno się dziwić, że "Okna" wydały Ci się lekko zblazowane. Osobiście preferuje coś pomiędzy :)

ocenił(a) film na 6
tnina

Te kawałki są ze sobą ściśle związane, nie są przypadkowe i niewytłumaczalne. Film całkiem spójny i logiczny.

ocenił(a) film na 10
jacek_miko

Film świetny, jeden z lepszych jakie w życiu widziałam.

ocenił(a) film na 10
jacek_miko

Film bardzo dobry!
Polecam wszystkim.

ocenił(a) film na 9
jacek_miko

Nie dla miłośników holyuckiego (i nie tylko) efekciarstwa , polecam osobom wrazliwym.

ocenił(a) film na 9
jacek_miko

Fajnie, ale po co tak się wydzierasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones