PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 374
oceny
6,2 10 1 67374
4,2 6
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Za bardzo przesiąknęło tematyką z filmu Szósty Zmysł , przynajmniej mnie się bardzo kojarzył z
tym filmem , jednak nie oznacza to że jest to jakiś badziew którego nie da się obejrzeć , jednak
pomysł na taką tematykę filmową już widziałem :)

ocenił(a) film na 8
StargardX

szósty zmysł? mi bardziej z głosami (chyba w 2 był ten motyw), ze względu na to, że główny bohater również widział kto umrze i próbował ratować tych ludzi...

ocenił(a) film na 7
fauera

Zgadzam się , motywów przedstawionych w tym filmie było już wiele czy to w Szóstym Zmyśle czy to w Głosach o których wspomniałeś lub wspomniałaś ;)
nie mniej nie uważam ze ten film jest jakiś tragiczny czy nie do obejrzenia , po prostu nie zaskoczył pomysłem bo pojawianie się nagle postaci , motyw życia po życiu i łączenia się tych dwóch światów po prostu już widzieliśmy :) i to moja główna uwaga :)

ocenił(a) film na 8
StargardX

Zgadzam się z Tobą film jest ciekawy, chociaż osobiście uderzyło mnie podobieństwo do głosów, które de facto bardzo lubię. Znasz może jeszcze jakieś posobne filmy?

ocenił(a) film na 7
fauera

Hmmm sam wątek zjawisk paranormalnych w filmach jest bardzo rozprzestrzeniony w każdym nie mal horrorze ,ale odpowiadając na Twoje pytanie , to filmy o widzeniu zmarłych prze bohaterów filmów , to musiał bym mocno odświeżyć pamięć , ale przychodzi mi puki co do głowy film 13 duchów albo dusz o ile nie mylę tytułu ( naukowiec wraz z rodziną przyjeżdżają do domu gdzie jakiś szaleniec pozamykał 13 upiorów by napędzały jakąś tam maszynę i wśród nich jest też duch zony bohatera , i ten dom miał coś w rodzaju napisów na ścianach których duchy nie mogły przeoczyć , potem doszły jeszcze okulary które pozwalały bohaterom je dostrzec ) i może udręczenie by pasowali , film na faktach , o chłopaku który też widział w swoim domu duchy i który został przez nie opętany , pamiętam scenę w której ciała umarłych wypadały ze ścian jego domu podczas pożaru w finałowej scenie filmu ale nie wiem czy te przykłady tak dosadnie trafiają w motyw filmu Oko :)

ocenił(a) film na 8
StargardX

Udręczonych widziałam, ale główny bohater nie został przez nie opętany, widział je, bo był na granicy między życiem, a śmiercią (chorował na nowotwór), ale ten film, który polecałeś obejrzę. Dzięki. A udręczeni bardzo fajny film.

ocenił(a) film na 5
StargardX

To znów kolejny przykład, że remake jest gorszy od pierwowzoru :)
Japońskie "Oko" 2002 dużo ciekawiej się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones