PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1289}

Okręt

Das Boot
7,8 47 090
ocen
7,8 10 1 47090
8,1 8
ocen krytyków
Okręt
powrót do forum filmu Okręt

ten film z obrazem i dzwiekiem z blue-ray masakruje. ogladalem ten film wiele razy.
wszystkie mozliwe wersje, ale blue-ray rozlozyl mnie na lopatki. goraco polecam.

ocenił(a) film na 9
quillis

A jak jest z tłumaczeniem tj. napisami w tej wersji którą oglądałaś/eś ?

ocenił(a) film na 10
tomucho77

ogladalem w oryginale z angielskimi napisami .....

ocenił(a) film na 9
quillis

A czy w Polsce można kupić wersję na Blue-ray ?

ocenił(a) film na 10
tomucho77

tego nie wiem, ja kupilem z ebaya.

ocenił(a) film na 9
quillis

Ale czy w tej wersji są polskie napisy ?

ocenił(a) film na 10
tomucho77

Na pewno nie ma. Wszędzie, gdzie udało mi się znaleźć niebieską płytkę z tym filmem NIE BYŁO polskich napisów. Niestety, ale prawdopodobnie wersja z napisami na BD nie istnieje.

ocenił(a) film na 9
Choch

To chu**wo :(

ocenił(a) film na 10
tomucho77

własnie pobieram br rip 11Gb, myśle ze jakies napisy da sie dopasować do wersji rezyserskiej w mkv, z angielskimi napisami to tak średnio można sie na filmie skupić. mam orginalne dvd ale wiadomo to juz nie to samo.

ocenił(a) film na 10
panwuy

wszystko działa, 1920x1080, niemiecki dts plus idealne napisy. słuze pomocą dla chętnych.

ocenił(a) film na 10
tomucho77

Można obejrzeć w oryginale.

ocenił(a) film na 10
tomucho77

Jestesmy chyba Etiopia europy skoro nie ma wydania z napisami PL, nawet arabskie sa,a naszych nie...zalamka :/

ocenił(a) film na 10
quillis

polecam wersje uncut. Po prostu coś pięknego. Niestety tylko, że tej wersji nie ma na blu-ray

ocenił(a) film na 10
quillis

Ja czułem się jakbym był na tym okręcie gdy czytałem książkę, ale film też jest świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones