PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1289}

Okręt

Das Boot
7,8 47 088
ocen
7,8 10 1 47088
8,1 8
ocen krytyków
Okręt
powrót do forum filmu Okręt

Wersja Uncut

ocenił(a) film na 10

Polecam oglądnąć wersje uncut która ma prawie 5 godzin zupełnie nowe sceny jak i rozszerzone wersje obecnych w filmie poznajemy całą załogę U-96 a nie tylko oficerów jeden z moich ulubionych i lepszych filmów wojennych i chyba najlepszy film o okrętach podwodnych i U-Bootach

ocenił(a) film na 10
Terminator9

https://www.youtube.com/watch?v=mdif4e4trE4

ocenił(a) film na 10
HV71

to po rusku mi udało się znaleźć wersje niemiecką i polskie napisy

ocenił(a) film na 10
Terminator9

Kuzwa zajebiscie moze i mi sie uda

ocenił(a) film na 10
HV71

mogę ci podrzucić link do tej wersji ale poza filmwebem bo tutaj nie mogę wstawić posta bo narusza regulamin

ocenił(a) film na 10
Terminator9

Podrzucisz info gdzie szukać

ocenił(a) film na 10
kto

musze ci to podrzucić jakoś poza filmwebem bo robiłem już 4 próby i nie chce mi akceptować posta bo narusza regulamin

ocenił(a) film na 10
Terminator9

Pisz na agrest@aol.pl. Niestety nie mogę wysłać wiadomości przez FW.

ocenił(a) film na 10
kto

wysłałem ci właśnie na maila link do filmu :)

ocenił(a) film na 10
Terminator9

Dzięki, mam. Pewnie admin wpakuje bana za promocję TPB albo to skasuje, ale rozrywkę na weekend mam zapewnioną ;)

ocenił(a) film na 10
kto

i jak tam oglądnąłeś już tą wersje jakie wrażenia ? :)

ocenił(a) film na 10
Terminator9

Owszem widziałem. Świetna rzecz, wręcz rewelacja. Sceny pominięte w ogólnodostępnej edycji delikatnie zmieniają wymowę paru momentów, ale zdecydowanie na plus. Ja i i tak dałem 10/10. Zaszokowałem się że nic wcześniej nie wiedziałem, że jest coś takiego. Szkoda, że nie ma tego w telewizyjnym albo płytowym wydaniu. Dzięki za info.

ocenił(a) film na 10
kto

z tego co wiem to wyszło to na DVD ale tylko w Niemczech i nie było tego dużo gdyż jako wersje ogólną uznano wersje reżyserską te 3 i pół godzinną o ile się nie mylę również tylko wersja rozszerzona doczekała się odnowy na bluray itp dla mnie najlepsza jest wersja uncut i ona powinna być ogólną wersja

Terminator9

Mogę tez prosić o link na lukasikkucharski@gmail.com

ocenił(a) film na 10
SpitFire_2

Niestety nie mogę teraz tego znaleźć bo TPB nie działa w każdym bądź razie szukaj w nazwie Das Boot(The Boat) dvdrip uncut powinny być tam dwa pliki wideo bo film jest podzielony an dwie części czas trwania to mniej więcej 5 godzin

Terminator9

Czy to to samo co 6 odcinkowy miniserial?

ocenił(a) film na 10
cameronphilips

Tak z tą różnicą że nie jest podzielony na odcinki

Terminator9

BTW, jest tez nowy serial Das Boot z 2018 r.

Terminator9

Ja właśnie pobieram sobie z cda wersję trwającą 3h 28min 08s. Wystarczy mi. Ale pamiętam ten miniserial. TV4 kiedyś transmitowała. Scena jak koleś udaje tancerkę i po chwili wchodzi bosman oznajmiając, że Schalke przegrało bodajże 4:0, mistrzowska, jak wszystko zresztą w tym filmie. Mam nadzieję, że w wersji którą pobieram ta scena jest. Okręt i Stalingrad (1993) dwa najlepsze niemieckie filmy. I jedne z najlepszych filmów wojennych w ogóle.

ocenił(a) film na 10
Terminator9

Właśnie skończyłem serial 6 odcinkowy, jest na niemieckim netflixie. Tyle, że tylko po niemiecku. Świetny, klimatyczny film i przytłaczająca klaustrofobiczna atmosfera. Człowiek na człowieku, oficer jedząc wstaje, żeby przepuścić przechodzących marynarzy. Masa świetnych scen, dobrze zbudowani bohaterowie, każdy jest inny, ma swoją przeszłość i marzenia.

ocenił(a) film na 8
Terminator9

Zwykła wersja czyli ta 3,5h jest już o godzinę za długa, a co dopiero 5h. Dla masochistów :)

Terminator9

Polecam "oglądnąć" słownik i nauczyć się pisać poprawnie i z sensem po polsku, zanim zaczniesz się publicznie wypowiadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones