PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622603}

Okrutny testament

Cruel Will
3,0 1 054
oceny
3,0 10 1 1054

Okrutny testament
powrót do forum filmu Okrutny testament

!

ocenił(a) film na 3

Pierwsza połowa ciekawa i trzymająca w napięciu,druga psuje cały film.Bardzo słabe aktorstwo.

Berith7777

Bardzo słabe aktorstwo czyli to co najlepsze w horrorach, zaraz zabieram się za seans.

Berith7777

Popatrz pewnie to jeden z niewielu horrorów, które tak jak ja nisko oceniłeś. Tylko ciekaw jestem co cię w tej pierwszej połowie filmu zaciekawiło bo mnie nic. Nic nagle nie wyskoczyło, coś tam gadali od rzeczy i to w zasadzie cały film. Słabizna straszna, nawet jakby najlepsi aktorzy zagrali to i tak ten horror pozostałby słabym.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Widzę,że się zakochałeś we mnie,ale mam dla Ciebie przykra wiadomość-zaprzestałem dyskusji z Tobą,także nie musisz wystawać o czwartej nad ranem przed domem z kwiatami i gitarą.

Berith7777

Dopóki będziesz pisał bzdury na temat dobrych horrorów, do tej pory ja będe odpisywał na każdy twój trollerski post.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Powodzenia ambitnym planom życiowym:)

Andrzejek324

Trollerski post? Kiedy Ty zmądrzejesz człowieku?
Przyjmij do wiadomości czyjeś zdanie, bo mieszasz się we własnych zeznaniach....

Berith7777

Do twojej wiadomości. Będe odpisywał na każdy post jaki napiszesz na temat horroru o tematyce duchów,demonów opętań lub egzorcyzmów !!!

ocenił(a) film na 3
Berith7777

Pierwsza połowa spoko, później słabo. No i gra aktorska pozostawia wiele do życzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones