PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622603}

Okrutny testament

Cruel Will
3,0 1 053
oceny
3,0 10 1 1053

Okrutny testament
powrót do forum filmu Okrutny testament

i wymęczyłem godzinę tego czegoś. A teraz z przyjemnością wystawiam 1. Nie wiem czy widziałem kiedyś gorszy film. Nie ma w tym ani sensu, ani pomysłu ani odrobiny talentu. Nawet scena, w której mąż odpycha żonę jest nagrana jakby za kamerą stał gimnazjalista, Osobno nagrali sam upadek i odepchnięcie. A mogli zatrudnić kaskadera. Zresztą nie ma się co rozwodzić nad tym "niczym". Masochistów zapraszam na seans.

ocenił(a) film na 3
Vidic17

Oceniasz film którego niewidziałeś,to dopiero są ciekawe przypadki.

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Widziałem aż za dużo tego filmu. Kto wie, może mógłbym być świadkiem cudu i końcówka filmu byłaby rewelacyjna. Jednak film nie ma być dobry przez 5 minut a od początku do końca. Zasłużone 1.

ocenił(a) film na 3
Vidic17

"Zasłużone 1"-a skąd ty to możesz wiedzieć?Jasnowidz?

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Stąd, że przez godzinę cierpiałem oglądając to coś. Czy to takie trudne do zrozumienia? Jak jem pizzę i 7 z 8 kawałków mi nie smakuje, to nie znaczy że muszę zjeść i ostatni kawałek żeby wystawić ocenę. Na tym kończę dyskusję.

ocenił(a) film na 3
Vidic17

Dobrze,że kończysz "dyskusję",skoro jesteś człowiekiem porównującym film do pizzy.
Pozdrawiam ignoranta i pajaca.

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Nazywasz mnie ignorantem i pajacem zamieniając ze mną dosłownie kilka zdań, jednocześnie pouczając mnie na temat oceniania filmu po obejrzeniu godziny.
Życzę logicznego myślenia, bo w Polsce jak widać za dużo ludzi ma z tym problem.

Vidic17

naprawdę nie straciłeś niczego, bo końcówka była chyba najgorszym momentem w całym filmie.
aż się prosi o drugą część (błagam nie).

ocenił(a) film na 1
martxx

A już miałem w planie dokończyć ten film ;) Dzięki za ostrzeżenie.

Vidic17

no skoro film przez ponad godzinę jest do bani to też nie miałabym oporów aby go ocenić. zwłaszcza, że nie mówimy tu tylko o samej fabule, która jednych może nudzic, a innych nie! sama fabuła nie powinna być oceniana przed nie dokonczeniem. mowimy tu o grze, montażu, zdjęciach itd. więc skoro chała na początku i w środku, to co? na końcu oskarowe ujęcia? Zgadzam się z autorem, że pokusił się o ocenę, dzięki niemu nie zaczne nawet oglądać. -_-

ocenił(a) film na 1
fairy_fw

Ja tylko wyrażam swoją opinię :) Dobry film znajdzie tylu swoich zwolenników, że i tak jego średnia nie spadnie poniżej pewnego poziomu, a słabych filmów nie ma co bronić.

Vidic17

Nie rozumiem jak można oceniać film po niecałym jego obejrzeniu. Mówisz, że obejrzałeś tylko godzinę, lecz dopiero przed samym końcem filmu wyjaśnia się o co chodzi w całym filmie a ty to po prostu ominąłeś. Nie ma sensu cały film? Właśnie, że jest. I polecam skupić się następnym razem na samym filmie, zamiast obsesyjnie analizować sceny, że osobno nagrali to i osobno tamto. Nawet tego nie zauważyłem, bo nie tak oglądam filmy. Jakbym miał tak oglądać filmy to bym się powiesił. I nie porównuj pizzy do filmów, bo film jak się ogląda to do końca, bo inaczej nie ma to sensu. Aha, i nie, film nie musi być dobry od początku do końca. Film to nie lody o smaku truskawkowym. Często trzeba coś pokazać, opowiedzieć, przekazać historię widzowi przez połowę filmu. Jak chcesz żeby od początku do końca był SUPER to włącz sobie Królewnę Śnieżkę, albo pokemony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones