PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37513}
6,6 22 657
ocen
6,6 10 1 22657
7,0 4
oceny krytyków
Old School: Niezaliczona
powrót do forum filmu Old School: Niezaliczona

Bez niego film jest słaby, a dubbing to po prostu arcydzieło! mam 30 lat, oglądałam old school chyba z 10 razy w ciągu ostatnich 2 lat i ciągle mnie rozbawia do łez! Teksty kultowe, powtarzane w toarzystwie od dawna. Gorąco polecam

sylwiknn

tak zwlaszcza to: albo każ mu zatkać uszy: kurwa ja pierdole
-dupa chuj
-Frank nie podniecaj sie tak to był tylko przykład

sylwiknn

Zgadzam się i jestem w podobnym wieku :))
Nie ogladalem bez dubbingu ale wydaje mi sie byloby o wiele gorzej.

takze polecam z polkism dubbingiem

slash5

Haha dubbing rewelka :D Zatkaj uszy xD

sylwiknn

Dubbing słabo dobrany i te polskie tłumaczenie... Z jednej strony bluzgi, a z drugiej jakieś teksty jak z bajki dla dzieci. Po 20 min wyłączyłem tylko przez ten dubbing.

ocenił(a) film na 4
Namir89

Ten film pewnie byłby zabawny gdyby nie ten dubbing. Obejrzałem do końca i uważam, że głosy fatalnie zostały dobrane zwłaszcza damskie. Polski dubbing toleruję jedynie w bajkach. Tam sprawdza się rewelacyjnie, zaś w filmach tragicznie. Daję 4/10 wyłącznie za dubbing.

slavemaster3

nie wyobrazam sobie oglądania filmu z Dubbingiem, tylko napisy, ewentualnie z braku laku lektor

ocenił(a) film na 7
Namir89

mam to samo :D

ocenił(a) film na 2
sylwiknn

co za beznadzieja, oglądałem pierwszy raz - z dubbingiem... przez to musze wystawić ocene 2. nie dotrwałem do koncowki tak mnie znudzil...

ocenił(a) film na 1
domek2011

Tak film w ogóle bez sensu... Na maxa beznadziejny. Byłem w stanie obejrzeć ok. 50 minut...

ocenił(a) film na 8
sylwiknn

W polskiej wersji, niestety, tylko głos Franka jest dobrze dobrany. Mało tego, lubię go bardziej niż ten oryginalny. Mimo tego, moja ulubiona komedia.

ocenił(a) film na 9
sylwiknn

Oj taak! Ten dubbing jest genialny. Pasuje do klimatu filmu, w którym roi się od "niedorzecznie zabawnych" scen.

ocenił(a) film na 8
sylwiknn

Gdzie niby znajdę wersję z dubbingiem?:)
Bo mam jakąś z lektorem, to masakra...

ocenił(a) film na 7
sylwiknn

Najlepszy jest tekst:
-Frank co robisz?
-Golcuje !!! hahaha wszyscy golcuja

ocenił(a) film na 6
sylwiknn

Dubbing w animacjach owszem. W filmach fabularnych TYLKO NAPISY!! Dubbing to profanacja jeżeli chodzi o filmy.

użytkownik usunięty
sylwiknn

Dubbing jest tylko dla dzieci, albo ludzi zbyt ograniczonych intelektualnie.

ocenił(a) film na 9
sylwiknn

Zapomnieliście o dobranych głosach Beanie'go i Heidi, przynajmniej mi pasowały.
#up Wow na forum każdego filmu znajdzie się jakiś matoł, który będzie wyzywał ludzi, którym coś się spodobało (w tym przypadku dubbing).
Weź koleś ulżyj sobie, albo kup maść na ból dupy.
Głos Lary imo też trafiony.

ocenił(a) film na 7
sylwiknn

Oldchool - Niezaliczona do doskonały przykład jak potwornie brzmi dubbing w filmach fabularnych, przecież tego filmu po prostu nie da się oglądać tak bardzo rażą głosy polskich aktorów. Dzięki Bogu że ta metoda nie jest zbyt często stosowana...

sylwiknn

Hmm... szczerze to gdyby nie dubbing to w ogóle bym nie sięgnął po ten film,bo świetnie się oglądało.
W komediach najlepiej właśnie sprawdza się dubbing!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones