PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1246}

Olej Lorenza

Lorenzo's Oil
7,4 13 410
ocen
7,4 10 1 13410
7,2 4
oceny krytyków
Olej Lorenza
powrót do forum filmu Olej Lorenza

Szukam filmu

ocenił(a) film na 7

Szukam dwóch filmów, które oglądałam będąc dzieckiem. Niewiele z nich pamiętam, może ktoś zna tytuły? Oba swego czasu były emitowane dość często przez TVN

1) Był to film o chłopcu chyba chorym na białaczkę. Dostawał pełno kartek, takie chyba było jego marzenie, pamiętam scenę jak były wieszane nad jego szpitalnym łóżkiem.

2) Tu jest jeszcze gorzej. Kojarzę tylko matkę, której odebrano dzieci. Były to chyba bliźnięta. Chyba była jakiś czas w zakładzie karnym, bardzo o nie walczyła.

Czy ktoś coś kojarzy?:)

ocenił(a) film na 7
jotce

1) Poczta serc.

jotce

Pierwsze, to też mi się wydaję, że "Poczta serc", a co do drugiego , to chyba ja także go poszukuję, ale nie jestem pewna... Pamiętam matkę i wydawało mi się, że było jedno dziecko, ale mogę się mylić i pamiętam taki moment, kiedy matka sobie przypomina, jak odbierano jej dzieci/ko. Tak nad nią podawał je lekarz pielęgniarce, choć w sumie nie jestem pewna, czy to nie był jakiś szpital, który później został zamknięty... I chyba siostra jej pomagała... W sumie, to może nie być ten sam film, ale może ktoś mi podpowie :)

ocenił(a) film na 10
jotce

Ten drugi był przedwczoraj w telewizji, dobry film.

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Jak się nazywał?

ocenił(a) film na 10
jotce

niestety nie pamiętam ale przeszukam bazę po aktorach, spróbuję poszperać daj mi kilka dni.

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Super, byłoby fajnie, na jakim kanale leciał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones