PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 695
ocen
6,1 10 1 40695
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Program na FW sugeruje że będzie lecieć Omen z '76. W telewizji też widnieje opis starej wersji. Żenada i tyle.

rpd0

Też nastawiłem się na ponowne obejrzenie legendarnej wersji z '76, a tu takie nieprzyjemne zaskoczenie :/

ocenił(a) film na 10
rpd0

Dokladnie. Zle wpisali tylko rok , gdyz obsada sie zgadza z nowa wersja.

ocenił(a) film na 4
rpd0

Nietrafiony żart ze strony TV4. Wszędzie widniał rok1976, a stacja podrzuciła świnię. Remake fatalny.

ocenił(a) film na 6
rpd0

Też się naciąłem, taką miałem ochotę obejrzeć po ośmiu latach oryginał... Remake leciał już parę razy, nie rozumiem czemu nie mogą powtórzyć starej wersji. Zwłaszcza że Polsat/TV4 na pewno kopię oryginału posiada.

ocenił(a) film na 10
michal_61

Tez czekam juz 8 lat a dzis juz bylem nastawiony a tu taka nie mila niespodzianka.

ocenił(a) film na 7
rpd0

Wersja oryginału z Polsatu jest na CDA.

Shiloh

No jest ale cos nie tak z dzwiekiem, raz glosniej raz ciszej i to denerwuje dlatego ogladalem w sluchawkach.

rpd0

No a jeszcze niedawno widzialem reklame wlasnie starej wersji z 1976 i tez sie nastawilem na dzis...no tragedia

ocenił(a) film na 10
rocky_filmaniak

No niestety , jest troche takich filmow nie powtarzanych m.in planeta malp (starsza wersja)

ocenił(a) film na 7
rpd0

Dałem się na to nabrać.Nie wiem,jak można tak ludzi wprowadzać w błąd.

xxKasiurkaxx

Co tu dodać... Też od kilku dni byłem nastawiony, że wreszcie uda mi się obejrzeć starą wersję. Czemu nasza telewizja tak uwielbia puszczać remaki?

ocenił(a) film na 8
rpd0

Wam też sie zdawało, ze przed samym filmem leciało to charakterystyczne intro???: https://www.youtube.com/watch?v=O6SgGiKCLSQ

ocenił(a) film na 7
rpd0

Czasem jest też stara wersja, mi dwa razy się zdarzyło, że była ta z 1976 i raz, że nowa, mimo iż opis faktycznie ten sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones