PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 050
ocen
6,4 10 1 109050
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Film jest naprawdę niezły, dobrze się go ogląda i jest dość zabawny :) Niestety ze względu
na błędy czysto piłkarskie, obniżam ocenę o jeden punkt.

ocenił(a) film na 8
987

jakie błędy piłkarskie? z czystej ciekawości :)
mi się film zawsze bardzo podobał, jest lekki, przyjemny, zabawny. fajny :>

migdalove

Na przykład to że trener mówi do Sebastiana (tzn Violi) żeby zeszła z boiska (gra nadal się toczy, dziewczyna schodzi) po czym w przerwie wchodzi znowu. Piłka nożna to nie hokej:). Po drugie bardzo nierealistycznie wyglądające mecze i najgorsze z tego wszystkiego że później zrobiła się z tego bójka (znowu hokej). Wiem że to film i nie mający jako priorytet futbolowego realizmu, ale jak już się wplątuje wątek piłkarski to wypadałoby zrobić to tak jak należy. Dziękuję:)

ocenił(a) film na 9
987

w ameryce gra sie w soocer :D


A film sam w sobie jest fajny miło sie oglada GOOD MOVIE !

boteq

Jak już to soccer.

ocenił(a) film na 8
987

rozumiem :) masz zapewne rację, ale jednak większość oglądających (np. ja) na piłce średnio się zna (czyli na technice i zasadach wcale, ewentualnie ogląda mecze), więc te błędy nie rażą po oczach.
choć zgadzam się - jak coś robić, to od początku do końca porządnie.

ocenił(a) film na 7
migdalove

Stary to nie MLS. Grają na poziomie collegów więc nie muszą się trzymać zasad dotyczących profesjonalnych rozgrywek. Gramy na poziomie amatorskim w lidze i są możliwe lotne zmiany - właśnie tak jak w hokeju. Myślę, że akurat to nie powinno decydować o ocenie filmu. Już bardziej bym się przyczepił różnicy wzrostu między Violla i Sebastianem. Bo o ile z wyglądem było ok to budowy ciała nie można zmodyfikować. Ale to po 1 film, a po 2 - nie można wymagać aż takiego realizmu :P

987

A jak pod tym względem wypada 'Podkręć jak Beckham?' Pytam jako kulturystka :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones