PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229911}

Ona to on

She's the Man
6,4 109 050
ocen
6,4 10 1 109050
5,2 4
oceny krytyków
Ona to on
powrót do forum filmu Ona to on

Tragedia

ocenił(a) film na 6

Cóż... Czajnik dał przysłowiowego CIAŁA. Chociaż czego można się spodziewać po "aktorze" jego pokroju. Jedynym plusem tego filmu jest postać bramkarza, który tylko płakał. Kropka

ocenił(a) film na 7
Polla_filmweb

Ile razy widziałaś ten film ? hhmmmm ? Prosze cie Channing dobrze grał w tym filmie. A co masz na myśli mówiąc jego pokroju ? Bez takich komentarzy jak można.

ocenił(a) film na 6
kenarmichal

Ile razy widziałam ten film? Mogłabym zadać to samo pytanie Tobie. Ale oczywiście odpowiem. Ok 3-4 razy. Jeżeli uważasz, że Czajnik ( Channing) jest dobrym aktorem to jest to oczywiście Twoje zdanie. Ja mam inne i mam do tego prawo, nie uważasz? Truno jest mi tylko wyobrazić sobie jak można by " wrzucić do jednego worka" takich aktorów jak Helena Bonham Carter, Al'a Pacino, Colina Firtha i wielu innych razem z Channing Tatum... Wybacz ale ja zdania nie zmienię.

ocenił(a) film na 8
Polla_filmweb

Czajnik xD pękłam xD hahah xD A tak na poważnie, to niestety dzisiejszy świat i dzisiejsze osoby, szufladkują ludzi pod względem wyglądu, i tylko tego...Myślicie, że gdyby Channing był brzydki a grałby tak samo, miałby tą samą ocenę :)? odpowiedzcie sobie same.

ocenił(a) film na 6
AASIA21

Jest przystojny, to prawda. Gdyby był "brzydki" wydaje mi się, że nie zaistniałby w ogóle. Prawda jest taka, że uroda bardzo mu pomogła. Być może jest odpowiedzialna za wszystko. ;)

Polla_filmweb

Czajnik :D hahahahahahaah:D No zgodzę się. Jest ciasteczkiem ale nic poza tym.

Polla_filmweb

to smutne nie wiem z jakiego powodu atakujesz kogoś określonego jako "ładny". Uwierz ładni ludzie potrafią :) to tylko amerykańska komedia dla nastolatków więc nie wiem czemu oczekujesz Bóg wie jakich emocji i postaci które staną się ikoną kina XXI wieku
Jak widać leczenie kompleksów w życiu :) film dość zabawny i oglądanie sprawia przyjemność

ocenił(a) film na 6
Emeraldzik

Oceniłam go tak jak ja to uważam za słuszne. Możesz mieć inne zdanie. On nie potrafi grać - moja opinia. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones