PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678962}
7,1 6 535
ocen
7,1 10 1 6535
One Direction: This is Us
powrót do forum filmu One Direction: This is Us

Kocham ich!

ocenił(a) film na 10

Antyfani niech sobie piszą co chcą, mnie to nie interesuje. Po prostu ich uwielbiam, jestem głupiutką nastolatką zakochaną w jednym z nich i zakochaną w ich piosenkach. Film koniecznie musze zobaczyć, sądząc po zwiastunach zapowiada się świetnie. Pozdrawiam fanki i niektórych fanów 1D :)

Megawiki2001

Popieram cię! Ja też kocham 1D a szczególnie Zayna i Louisa <3

ocenił(a) film na 7
Megawiki2001

Mądre słowa !

Megawiki2001

Gdybyś była głuputka to byś nie napisała takich mądrych słów;)
Moim zdaniem oni są rewelacyjni:)

ariusiapaciusia11

Zachowajcie te komentarze i przeczytajcie je za 5 lat. Ja mam polewe teraz a wy będziecie mieć za 5 :P

wojak3p

Każdy lubi o co lubi!

wojak3p

Nie znosze wrednych dorosłych ludzi śmiejących się z gustu młodszych.

Lady_Gaga2274

Zobaczysz, że za 5 lat przyznasz mi racje;) Ja się śmieje nie z Twojego gustu tylko wylewności na portalu o filmach.

wojak3p

Być może przyznam ci racje:)

Lady_Gaga2274

Powtórzę co mówię zawsze: niestety, jeśli chodzi o gust wiek nie ma znaczenia. Znam ludzi którzy za młodych lat oglądali super filmy i starszych oglądających gnioty.

Megawiki2001

Zgadzam się z tobą w 100% ;)

ocenił(a) film na 1
Megawiki2001

Mówisz że to co my antyfani piszemy cię nie interesuje. a może nas k*rwa nie interesuje co TY wypisujesz i pier*olisz? zastanów się. poje*ie

ocenił(a) film na 1
Nilima_0

Lady_gaga2 : ojciec chrzestny 1 shawshank redemption 1 zielona mila 1 Akurat nie są to moje ulubione filmy ale bez przesady... i Ty mówisz o nie szanowaniu gustu? Powinno się głosować systemem ocena*IQ (czyli tyle razy możesz ocenić film na ile pozwala Ci Twoje IQ) W końcu zleciałaby na samo dno ta profanacja filmów biograficznych...

Nilima_0

Jedynym poje*em jesteś ty obojniaku wredny, ona ci coś zrobiła? Nie! Ona zwyczajnie lubi 1D, tak jak ja, a jeżeli tobie coś nie pasuje to spiepszaj!

ocenił(a) film na 1
Lady_Gaga2274

ehhh.. nie umiecie już kogoś obrazić nie używając przekleństw? Twoje oceny filmów są żałosne btw...a 1D jak to nazywacie z oceną 6,7 to żart...

nuci1992

Zaczełam po prostu mówić jej językiem, to chyba troche przesada pisać do kogoś że jest po*ebem skoro ten ktoś nie jest niczemu winien i pisze to o czym myśli, prosze bardzo, broń takich wrednych i nieprzyjaznych ludzi jak ona!

ocenił(a) film na 1
Lady_Gaga2274

O, no właśnie objawia się agresja fanek gay erection ;) straaaasznie się przejmujesz widzę hejtami xD o lol

Nilima_0

Zamknij morde snobie!

Nilima_0

Gdybym cie spotkała w realu to dostałabyś tak z laczka że byś się nie pozbierała szm*ato!

ocenił(a) film na 5
Nilima_0

Czemu to piszesz? Życie sobie marnujesz. Fankę zirytujesz, a żaden członek One Direction tego w życiu nie przeczyta. A poza tym twój komentarz... No proszę cię...Jest taki ,,dojrzały''. W skrócie: albo jesteś żałosna albo taki wizerunek kreujesz sobie w necie i świetnie ci to wychodzi..

nuci1992

Wiesz co? Przestań jej bronić i popatrz lepiej na siebie. Nie życzę sobie żebyś wytykał mój gust filmowy który już się znacznie polepszył. Czyli za przeproszeniem, odczep się.

ocenił(a) film na 1
Megawiki2001

2001 mowi samo za siebie.. az zal d*pe sciska jak pomysle ze takich ludzi bede zatrudnial pod siebie..

musza34

Stary zboczeniec -_-

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 10
musza34

Chciałbyś żeby ci zrobili dobrze?

Megawiki2001

Twój wiek dużo tłumaczy. :) Problem polega na tym, że nawet nastoletnie uczucia można lepiej ulokować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones