PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678962}
7,1 6 536
ocen
7,1 10 1 6536
One Direction: This is Us
powrót do forum filmu One Direction: This is Us

Wszystko zrobione dla kasy, wybranych 5 chlopakow, ktorzy wzglednie potrafia spiewac oraz sa super ladni!! Nastolatki wszystkie zakochane po uszy, kupuja piorniki, zeszyty, plyty, laptopy w kolorach swoich idoli.

Kiedys, jak bylem w podstawowce to moje kolezanki szalaly za Backstreet Boys - tylko to szalenstwo sprowadzalo sie do posiadania plakatu oraz zbierania takich karteczek w segregatorze. I tyle!!

One Direction to boysband ale nie ma tutaj muzyki! To sa ladne pioseneczki spiewane przez ladnych chlopcow.


Sluchajcie, bez napinki! Ale o czym oni spiewaja, o kolejnej dziewczynie, ktora zlamala im serce?? Boze Drogi...


Wezmy np. Erica Claptona i utwor Tears in Heaven. Pierwszy wers utworu: 'Would you know my name.. If I saw you jn Heaven...'. O czym to jest? O jego zmarlym synku, ktory wypadl z okna hotelowego w wieku kilku lat. Prawdziwa piosenka, prawdziwe emocje, prawdziwa historia - prawdziwa muzyka.


Takich przykladow jest setki. Dire Straits i utwor 'Brothers in arms!' - o zolnierzach z Wietnamu.

Moge tak wyliczac i wyliczac.


Moje podsumowanie - dla mnie One Direction to Bieber x5 i mam nerw jak slysze ich albo kolejny zespol podobny do nich. Jaka wroze im kariere? Pograja kilka lat, sluch o nich ucichnie - potem beda grali w reklamach czipsow, bo za cos trzeba zyc. A co jeszcze dalej? Wytwornia znajdzie jeszcze ladniejszych, jeszcze mlodszych chlopakow.


To nie sa muzycy, to sa tylko chlopaki z bojsbendu, ktorzy wygrali tymczasowy los na loterii. Swojego wysilku wlozyli 10%, reszta to wytwornia.


Led Zeppelin, The Doors, Deep Purple, Pink Floyd - oni w 110% sami sa autorami swojego sukcesu.

havierx

Mam wrażenie, że wielu współczesnych wykonawców POP nie jest muzykami. Za to są świetnie zapoznani z marketingiem:-D

Co do samej muzyki: niestety, ale wielu będzie tworzyć takie badziewie, bo to się sprzedaje.

Ps. skoro wśród nastolatków (i nie tylko) najlepiej sprzedaje się muzyka tego typu: http://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE&feature=kp to jednak świat idzie w złą stronę....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones