PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678962}
7,1 6 535
ocen
7,1 10 1 6535
One Direction: This is Us
powrót do forum filmu One Direction: This is Us

Na wstępie dodam że nie jestem gimbą mam 24 lata i studiuję informatykę (żeby nie było że gimbusowi
musi się podobać 1D)

o.k obejrzałem i nie wiem jak to ocenić ten film

z Jednej strony film na poziomie dokumentu z discovery a nie kinowego hitu
ale film naprawdę był fajny wzruszający momentami 5/10

po obejrzeniu filmu stwierdzam że osoby które dały 1 ponieważ nie lubią 1D -to oni są głupsi od fanów

alphaigor194

Bardzo dobrze że tak myślisz, ale poprawka, gimbus to stan umysłu, myślisz jak nastolatki w okresie dojrzewania. Gimby to poprostu gimnazjaliści. :D pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Prefect

Przyznaj się nie lubisz 1D ponieważ ubierają się według ciebie pedalsko wszystko osiągnęli w młodym wieku i zostali wypromowali
Gdyby życie ich przytyrało osiągnęli by wszystko po 30 ubierali by się normalnie tzw nie nosili rurek
było by o.k
Ja po prostu nie mam bólu dupy że ktoś osiągnął coś w łatwiejszy sposób być może większym fartem niż talentem
To nie jest po prosty inny punkt patrzenia na świat
nie każdemu było pisane zostać supergwiazdą
Ich wygląd mi nie przeszkadza jak dla mnie mogą być najbogatszymi muzykami -każdy ma prawo iść do X Factor zrobić pedalską fryzurę
przecież przed nimi było pewnie 100 podobnych nastolatków
Może oni coś jednak mają czego nie mają inni śpiewacy w pedalkich grzywkach i sweterkach

alphaigor194

Nie chodziło mi że źle użyłaś źle słowa gimbus, ponieważ gimbus to jest stan umysłu i jak ktoś jest gimbusem to myśli że mu wszystko wolnol nic niema konsekwencji, piwo imprezy itd. Powinnaś użyć słowa gimb lub gimbowi ponieważ jest to uczeń gimnazjum i w tedy gimjazjalistką pdbają się rzeczy lub osoby które za pare lat niebędą ich pamiętać. Szanuje 1D i nic do nich niemam. Uważam że nieubierają się źle bo gdybym miał więcej pieniędzy to bym się tak uberał. Nic do nich niemam a nawet mam 1 lub 2 piosenki na telefonie bo nawet są ładne. Jeszcze raz pozdrawiam :D

alphaigor194

Z perspektywy czasu Twój komentarz i ocena pod nim wygląda niezwykle groteskowo.

ocenił(a) film na 10
RAC_79

Nie wątpię. Według mnie jest to bardzo dobry zespół, nie to co ten Bieber narkoman.

użytkownik usunięty
Harry_Styles

po co poruszasz temat Justina, skoro on nie ma nic wspólnego z tym filmem?

ocenił(a) film na 10

Chciałem tylko powiedzieć, że Justin stoi na przegranej pozycji. Nie ma szans z 1D.

Harry_Styles

Coś w tym jest. Własnie jestem po przesłuchaniu najnowszego albumu 1D i... jezu, jaka to jest dobra płyta! W życiu nie spodziewałam się, że zespół, z którego tyle się smiałam nagra coś tak dobrze grającego ;) Muzycznie widze duzy krok naprzód i duży potencjał w zespole. Jak dotąd chłopaki nadal sprawiają sympatyczne wrażenie jako zespół, wizerunku niczym sobie nie psują.

Podsumowując - 1D się rozwija, idzie w dobrym kierunku, coraz bardziej są zespołem niż boysbandem i coraz lepiej się ich słucha. A Bieber ma tendencję spadkową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones