PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1427}

Oniegin

Onegin
7,1 4 317
ocen
7,1 10 1 4317
Oniegin
powrót do forum filmu Oniegin

muzyka

ocenił(a) film na 9

mam płytę ,,Oniegin'' ale oczywiście moje życiowe szczęście sprzyja... na każdym programie się zacina.. i DVD się zepsuło.. mógłby ktoś napisać jak się nazywa muzyka? ale koniecznie ta co już leci na napisach. Jak chodziła płyta to sobie po prostu razem z napisami włączałam teraz już nie mam jak:(
POMOCY

alexandra_10

mogłabyś dokładniej wytłumaczyć o co Ci chodzi? może będę w stanie pomóc.

ocenił(a) film na 9
Effendie

chodzi mi o muzykę na końcu filmu.. już na napisach. nie wiem jak się nazywa...

alexandra_10

mogę Ci całą płytkę załatwić z muzyką do onegina jak chcesz.

ocenił(a) film na 9
Effendie

jakoś znajdę... to tylko dwie piosenki.
Ale dzięki;)

alexandra_10

tam są kawałki instrumentalne z tego co wiem. jak chcesz to napisz to Ci wyślę na pocztę czy cuś :D

Effendie

czy masz możliwość żeby jakoś zdobyć tą płytę? Szukam jej od pewnego czasu bezskutecznie; chciałam dać ją w prezencie przyjaciółce, która o niej marzy, ale też nigdzie nie mogła jej znaleźć...

suziq

napisz na maila edmundem@o2.pl to porozmawiamy o płycie :)

ocenił(a) film na 9
Effendie

kurcze sorki,że tak późno ale nie mam teraz komputera... i w ogóle piszę od cioci. mam już muzykę i przepraszam, że zawracałam głowę

ocenił(a) film na 8
Effendie

Rozsyłasz ten soundtrack? ;> Nieładnie!
Ale skoro już... mogłabym też poprosić? :D
Nie mogę go nigdzie dorwać... a też należę do grona tych, tórych powaliła piosenka z napisów...

dilajt

nie no oczywiście ja go udostępniam tylko osobom które mają go legalnie zakupionego, a traktują ściągniętego tylko i wyłącznie jako kopię zapasową :p

ocenił(a) film na 8
Effendie

Oczywiście, rozumiem. ;) Pozdrawiam! :)

Effendie

Rety, temat umarł już rok temu, ale strasznie mi zależy na takiej kopii zapasowej! ;) Da się coś zrobić?

chryzantemowa@gmail.com

RoseEclat

Oczywiście :p Za parę minut wyślę na adres link do tej kopii ;)

ocenił(a) film na 9
Effendie

Czy jest jeszcze szansa, żeby załapać się na kopię? ;)

Tissaia

jasne :) napisz na mojego maila, (masz go parę postów wyżej) i zobaczymy co się da zrobić :D

ocenił(a) film na 9
Effendie

Gdyby ktoś był zainteresowany, to piosenka przewijająca się przez cały film i pojawiająca na napisach końcowych ma tytuł " Na stokach Mandźurii" i została skomponowana przez Ilję Szatrowa. Można posłuchac tu :
http://www.youtube.com/watch?v=io5FaQn6mes

ocenił(a) film na 9
JaneEyre

Ja też poprosze ten soundtrack!!!!

komunistka

Jak pisałem wyżej, napisz na mojego maila to zobaczymy co się da zrobić :)

ocenił(a) film na 9
Effendie

Czy mogę prosić o wysłanie(jeżeli jeszcze masz w posiadaniu ten soundtrack), bo po prostu zakochałam się w nim i jest cudowny. jeje808@gmail.com

ocenił(a) film na 7
JaneEyre

a nie "second waltz" szostakowicza?

ocenił(a) film na 9
kubamiszczzz

Nie :) Jestem fanką obydwóch kompozycji i zgadzam się, są one bardzo podobne, ale to akurat jest Szatrow :)

ocenił(a) film na 6
alexandra_10

Dzieci kochane, kupcie sobie płytę cd z operą Czajkowskiego Eugeniusz Oniegin i będziecie w posiadaniu pięknej muzyki. Ja mam to cudo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones