PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434429}

Opór

Defiance
6,5 34 271
ocen
6,5 10 1 34271
Opór
powrót do forum filmu Opór

Na szczęście nigdy

ocenił(a) film na 8

Nie sugeruję się opiniami innych i sam wolę zobaczyć na własne oczy. Bardzo dobry film wojenny. Co to za śmieszne zarzuty że słabe aktorstwo? Ocena na filmwebie zaniżona przez "patriotycznych" widzów.

mitrus80

Jeśli nakręcę film warsztatowo na najwyższym poziomie o tym, że od najmłodszych lat trudniłaś się prostytucją pod czujnym okiem swojej matki, która za twe usługi mogła i organizowała sobie luksusowe życie, ocenisz film tak wysoko? Też go określisz jako "bardzo dobry film"?

ocenił(a) film na 8
chrisziyo

po co do mnie sapiesz gościu? przede wszystkim nie jestem kobietą, po drugie nie nastawiaj mi tu kręgosłupa moralnego, po trzecie nie ucz mnie historii jeśli do tego pijesz

mitrus80

Boże.. co za dureń. :)

ocenił(a) film na 8
chrisziyo

hmmm, oświeć mnie inteligencie, czy może nie zasługuję na ochłapy twej mądrości? to jakie w końcu jest twoje zdanie? bo liczyłem na więcej po pierwszym twoim wpisie, źle go zrozumiałem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
chrisziyo

No widzisz, wyszło z ciebie, bo twoja dosyć zagadkowa pisanina nie trafiła do mojej półinteligencji za pierwszym razem. Nie wiem, gdybym miał to nazwać to napisałbym o tobie "Zwykły cham" może i masz swoje zasady/poglądy i umiesz o tym pisać ale to nie zmienia faktu żeś zwykły cham. Ładnymi słowami tego nie zamaskujesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
chrisziyo

jesteś tak samo żałosny jak twoje "widzi mi się", z mojej strony koniec tematu

ocenił(a) film na 2
mitrus80

To nie "widzi mi się" tylko dość rzeczowa ocena tego miodu na serce politruka.

ocenił(a) film na 8
chrisziyo

@chrisziyo - Idź, nędzny polaczku, do biblioteki i poczytaj co nieco, a nie powtarzasz brednie usłyszane w pisuarskiej telewizji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
chrisziyo

Ograniczony kretyn to cię robił. Zmądrzej, to może pogadamy.

Matrioszek

Pogadamy jak zaczniesz czytać książki i będziesz był w stanie pochwalić się jakąś konkretną wiedzą.

ocenił(a) film na 1
chrisziyo

Dobrze wytłumaczone. Do tych lewackich matołów i tak nie dotrze ale szacunek że próbowałeś do nich dotrzeć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones