PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484714}
5,4 12 343
oceny
5,4 10 1 12343
Operacja Dunaj
powrót do forum filmu Operacja Dunaj

8/10

ocenił(a) film na 8

jestm zszokowana tak niska oceną, film bardzo dobry i bardzo śmieszny, klimat czeski co oznacza jedynie super. POLECAM

ocenił(a) film na 7
GosiaGG

Podpisuję się wszystkim co mam pod tym komentarzem.

użytkownik usunięty
GosiaGG

Zgadzam się, 5/10 to skandal.

ocenił(a) film na 9
GosiaGG

Może społeczeństwo spodziewało się rechotu a tu jeszcze są wartości dodane... 9/10
Mr Zamachowski nareszcie zagrał w czeskim filmie. Co prawda kooprodukcji ale zawsze.
Świat za komuny był jak papier.... ale nie należało się aż tak spinać jak co niektórzy. Film orkiestrowo zagrany.

ocenił(a) film na 8
GosiaGG

I ja się nie zgadzam z tak niską oceną. Bardzo przyjamny i zabawny film z fajnym klimatem.

ocenił(a) film na 7
GosiaGG

Jest fajny , chociaż jak na komedię , to jakoś "huraganowego" śmiechu we mnie nie wzbudził, ale jak na spokojniejszego przedstawiciela tego gatunku- może być
Fajna scenka z "przestawieniem" ruskiego czołgu :)

ocenił(a) film na 8
GosiaGG

Film świetny.I ciekawa tematyka, niewiele się mówi o :operacji Dunaj", bo ogolnie wstyd i hańba.

ocenił(a) film na 7
GosiaGG

dopisuję się pod obrońców tego filmu, mnie też się poprostu podobał, bez fajerwerków ale przyjemny

GosiaGG

Co za shit! Ten film w ogóle nie powinien powstać. Polska Kinematografia to jeden wielki syf... Niby Czeski podobny do naszego języka ale ni w ząb nie mogłem pojąć o czym mówią więc musiałem ściągnąć napisy... Męczyłem się przez cały film, zmuszałem się do jego ukończenia i żałuje... ;) WIELKA KICHA 1/10 i proponuje iść do lekarza jeśli wam się ten film naprawdę podobał Pozdro ;D

ocenił(a) film na 8
GosiaGG

Dokładnie świetny film przedstawiający w sposób bardzo obrazowy i codzienny całe to zdarzenie. Każda postać jest charakterystyczna. Film przedstawia to jak wyglądała ta sytuacja ze strony polskiej i czeskiej oraz czym się okazała. Dobre odzwierciedlenie tamtych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones