PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541}
6,2 27 814
ocen
6,2 10 1 27814
4,5 11
ocen krytyków
Operacja Samum
powrót do forum filmu Operacja Samum

Operacja Warka

ocenił(a) film na 4

Taki tytuł lepiej pasowałby do tego filmu. Rozumiem wielkie logo Warki na barze, Lindę siedzącego z puszką tego piwa, reklamę Sprandi na tramwaju i Bolsa na billboardzie za Kondratem i Pazurą, ale dwa chamskie ujęcia na zgrzewkę schłodzonej Warki Strong w samochodzie agentów wywiadu to już przegięcie.

ocenił(a) film na 6
arson665

Ale te ujęcia sygnalizowały jakiś ważny aspekt - prawdopodobnie Mossad umieścił tam swoje podsłuchy dlatego były tak charakterystyczne zblizenia Hehe - omal nie padłem jak to zobaczyłem

ocenił(a) film na 6
arson665

E tam, najlepszą reklamę miał w tym filmie czerwony Jaś Wędrowniczek.

ocenił(a) film na 3
arson665

Tu było przegięć co niemiara, a do tego ślimacze tempo, polityczne banialuki i chorzy, którzy dają radę zdrowym. Pasikowski to lizidupiec.

arson665

dzięki! piszę właśnie mgr o lokowaniu i weszłam tu z nadzieją, że jakieś ślady złego lokowania znajdę. i mam! zaraz muszę zobaczyć te sceny ;)

arson665

ha ha Operacja Warka dobre. stary ale się uśmiałem ha ha

ocenił(a) film na 5
arson665

Bo to miał być wielki kasowy hit, o ważne tematyce, a zrobili z tego jakieś kino w stylu Seagala...litości.. Za 14 lat zrobili taki sam błąd z Bitwą pod Wiedniem... Litości... Psy mu wyszły to nie znaczy, ze i z tym poszłoby jak z płatka.

ocenił(a) film na 5
arson665

A miała być polsko-amerykańsko-żydowska intryga.

ocenił(a) film na 3
arson665

Inne produkcje to samo odstawiały Operacja Samum reklama piwa Warka,Yyyreek kosmiczna nominacja reklama nieistniejącego piwa Gulczas a tu jest reklama HBO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones