PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742274}

Ofelia

Ophelia
6,1 1 145
ocen
6,1 10 1 1145
Ofelia
powrót do forum filmu Ofelia

Trochę mnie bawi, że ktoś ocenił już film, który nawet nie powstał :p Może nad taką funkcją mógłby Filmweb popracować ;)

Paulina777_

nie wiem, czy zauważyłeś - światowa premiera była w styczniu 2018 r., więc mogli co niektórzy za granicą obejrzeć i dlatego oceniali

88Przemek

Z tego co pamiętam to napisałam to przed światową premierą

Paulina777_

sprawdź datę (kawałek wyżej) - światowa premiera była w styczniu, twój komentarz w marcu

ocenił(a) film na 7
Paulina777_

No ja akurat widziałam ten film rok temu zazwyczaj ocenianie jest odblokowywane po premierze filmu także raczj jeśli ktoś oceniał to film widział, a światowa premiera była dawno. Ogladałam ten film jak byłam u mojej siostry w Holandii. Niestety u nas w kraju przyjęło się, że robią takie akcje z premierami rok później albo wcale bo na taki film to polak napewno nie pójdzie i film mozna obejrzeć jedynie w wybranych kinach lub wcale.

kamarza

Widocznie nie doczytałam, pewnie myślałam że skoro Filmweb to polski portal to bierze się pod uwagę polską premierę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones