PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 026
ocen
6,8 10 1 127026
5,3 11
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Badziew

ocenił(a) film na 5

bajka dla dzieci pozbawiona sensu gdzie nic się nie dzieje.....

ocenił(a) film na 6
Vitek85xxx

Może wyjaśnisz gdzie niby widzisz ten brak sensu?

ocenił(a) film na 8
Elof

SENSU to nie ma gadanie z nim. Po pierwsze PROWOKANT, po drugie, chyba nie oglądał tego filmu, skoro wygaduje takie bzdury.

Pozdrawiam fanów Narnii

ocenił(a) film na 10
Krzysiu011089

Właśnie. Już sporo było takich postów, więc nie ma sensu brnąć w to dalej. Niech uważa tak jak chce, bo od tego jest forum, żeby wygłaszać własne opinie, ale fani Narnii przez takie prowokatorskie posty nie zmienią zdania o filmie. Mam nadzieję...

ocenił(a) film na 8
Julia_20

Święta racja.

ocenił(a) film na 5
Krzysiu011089

Niestety oglądałem obie części jak dla mnie gniot....

ocenił(a) film na 1
Vitek85xxx

ImDB ocena 7.2 dla mnie kaszalot ale w gronie familii da się jednak obejrzeć po ocenie widać ze na filmwebie prym niestety wiodą dzieci...

ocenił(a) film na 6
ksysu45_2

Za to Ty jesteś jak najbardziej dorosły. Tak więc wyjaśnij mi dlaczego jest to niby "kaszalot" i udowodnij, że jestem dzieckiem gdyż film mi się bardzo podobał i dałem mu 8/10. Czekam na SENSOWNĄ odpowiedź.

ocenił(a) film na 5
Elof

O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE................. ;)

ocenił(a) film na 6
Vitek85xxx

Masz rację. Tutaj dyskutuje się o filmach. Skoro jednak ktoś uważa, że tylko dzieci oceniają ten film wysoko, to chciałbym żeby to jakoś udowodnił i uzasadnił swoją wypowiedź.

Vitek85xxx

Jeżeli piszesz, że to gniot to ty chyba oglądasz Gwiazdy tańczą na lodzie film jest piękny bo na podstawie książki i gdyby nie umieli wyprodukować filmu i zrobić bajecznej scenerii poszli by na socjologię :)

ocenił(a) film na 9
Vitek85xxx

ja nic do Narni nie mam...mi się ogromnie podobał ale co zrobić nie wszyscy lubią takie filmy...w zupełności nie mogę zgodzić się z tym,że nic się nie dzieje...

dorus97_97

Jak mnie denerwują takie posty w stylu "badziew..., dno... itp." Krytykę lubię poczytać, ale taką, która jest SENSOWNIE napisana.

ocenił(a) film na 9
Eowyn

Właśnie. No i swoje zdania się UZASADNIA. Może nieznane takim prowokantom słowo...

troll_3

Zgadzam się z przedmówczyniami...Jeśli już ktoś ma zamiar krytykować film,który dla większości(w tym dla mnie) jest wspaniały,to niech chociaż robi to w kulturalny sposób i niech potrafi uzasadnić swoje zdanie...

Anua

jak dla mnie film slaby dzieci walcza mieczmi ktore z reguly ciezkie skad znaja taktyke wojenna , z po za tym skad potrafia walczyc smieszne to i zarazem glupie

tapir190

>>skad znaja taktyke wojenna , z po za tym skad potrafia walczyc smieszne to i zarazem glupie<<
Bo mają doświadczenie ze swojego "poprzedniego" życia jako władcy Narnii, kiedy stoczyli wiele bitew i jakoś tak im ta wiedza została... :P

justyssia

oj, doszukujecie się dziury w całym. bezsens. zamiast orać się o to, jak dzieci uradzą ciężką broń, zajmijcie się tym, co wam sprawia przyjemność. no i racja - doświadczenie mieli z poprzedniego życia, to raczej logiczne, jeżeli się czytało książki.
i ocenianie filmu jako 'badziew' lub pochodne z tak denną argumentacją jest po prostu irracjonalne. ale racja - o gustach się nie dyskutuje.

pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
tapir190

Zacznijmy od tego że nie oglądałeś chyba uważnie tych filmów.Poza tym miecze są dopasowane do jego posiadacza a strategie poznali kiedy byli już królami i królowymi Narni nie sądzisz????????/

Vitek85xxx

W porównaniu z pierwszą częścią bardzo takie sobie, ale efekty specjalne znakomite, a oto przecież chodzi w takim kinie.

Brandis

istna prowokacja. zastanawiam się co chcesz przez to osiągnąć?
jak ktoś wspomniał- tutaj się o gustach nie dyskutuje, ale o filmach tak więc masz prawo wygłaszać swoje opinie ale bez przesady. jakim prawem użytkowników filmwebu nazywasz dziećmi? bo lubimy takie filmy? no i co w związku z tym? ten film podobał się przeważnie fanom powieści Lewisa więc wybacz ale twoje zdanie jest kompletnie pozbawione sensu.

ocenił(a) film na 10
Vitek85xxx

Wiecie co? PO co bedziemy zawracać sobie głowe takimi tematami? Szkoda czasu i nerwów;] Oni chyba zakładają takie tematy po to żeby wkurzyć ludzi i popsuc im humor:/

Vitek85xxx

Ja też nie widze nauk i sensu tego badziewiarskiego filmu. I nie krytykujcie wypowiedzi tego użytkownika on mówi to co oczywiste i to co jest prawdą. Wiem, że trudno wam jest się pogodzić z faktem, że ten film to badziewie, ale to prawda. Polecam 1 część Narnii.
Pozdro dla fanów: ,,Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa" i Georgie Henley. <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones