PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285624}

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
6,8 127 026
ocen
6,8 10 1 127026
5,3 11
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
deconstramus

Fani C.S. Lewisa i samej serii o Narnii. Proste

Metropholis

echh...masakra

deconstramus

nie rozumiem po co temat. kto ma ochotę i lubi to ogląda, kto nie to nie. bezsensu tez "masakrować"

ocenił(a) film na 8
madziula21

Film dobry,nie jestem fanem Lewisa ale warto obejrzeć chociaż dla klimatu.To jest ogólnie fantasy bardziej dla dzieci w wieku 10-12 lat ale i dorośli mogą obejrzeć.Nie ma co tego oceniać jak typowy film fantasy dla starszych typu Władca Pierścieni,takie tam bardziej na luzie,walki są ale praktycznie bez krwi,dla młodszych ale klimat filmu jest dobry i przez to nawet starsi się mogą dobrze bawić.

ocenił(a) film na 6
ViAiPi

Pod tą opinią ja również się podpisuje

madziula21

temat jest po to żeby ten film omijac dallekkkkimmmm łukiem

deconstramus

zauważ, że każdy ma różny gust, jednemu się coś podoba drugiemu nie. nie można z góry mówic żeby coś unikać innym.
I zdecydowanie zgadzam się z wypowiedzią ViAiPi. To jest lekki film fantasy dla młodszych widzów, z którymi moga to chętnie obejrzeć rodzice czy rodzenstwo.

ocenił(a) film na 7
deconstramus

To podaj jakieś sensowne powody.

Voiselle

Nie będe z Toba prowadzic konwersacji ponieważ,koliduje to z moimi imperatywami

ocenił(a) film na 7
deconstramus

Dowodzenie prawdziwości własnego zdania uważasz za niezgodne z głębokimi przekonaniami? To chyba dobry powód, żeby twoją opinię omijać szeeeerokim łukiem.

yvonneD

pajacuj dalej ,zdrowis życze

deconstramus

Moja odpowiedź jest bardziej sensowna niż Twoje pytanie.

deconstramus

Dawno temu przeczytalem wszystkie czesci, a film ogladne z nudow i z ciekawosci :) Widzialem pare lat temu pierwsza czesc i mi sie nie podobala.

ocenił(a) film na 10
deconstramus

Ja oglądam i nawet oglądałam kilka razy ; ))) ;x

deconstramus

Zgadzam się.To co oni zrobili to porażka.Ni jak ma się się do książki.Tak wiem że film,a książka to co innego,ale książka jest 100 razy lepsza

tess118

Taki "urok" ekranizacji książek, że jednak zawsze książka wygrywa jest bardziej wartościowa no i duuużo ucinają w fimie i to często sporo fajnych momentów. Ale dla osob, które nie czytały pewnie jest ok :P

madziula21

Masz racje, ale najbardziej mnie wkurzył motyw miłości Kaspiana i Zuzanny. Widać ze był wprowadzony na siłę .Lewis chciał w swoich książkach przzkazać zupełnie co innego.W filmie niestety te wartości giną :(

tess118

Widać że sie znasz , pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
deconstramus

Oglądają to dzieci albo te dorosłe "dzieci", które wychowały się na książkach. Mi Narnię czytali rodzice, jak sama nie potrafiłam jeszcze czytać, a potem sięgnęłam po książki. Dzisiaj już chyba nie potrafiłabym wrócić do książek, bo są napisane właśnie dla młodych czytelników, ale na pewno będę je podsuwać swoim dzieciom. Wspaniała przygoda dla każdego dzieciaka, który lubi marzyć i fantazjować. Tyle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones