PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427887}

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
6,7 83 978
ocen
6,7 10 1 83978
4,9 10
ocen krytyków
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu

Mam zamiar napisać scenariusz do Narnii i wysłać go Adamsonowi, albo Aptedowi.
Doradźcie, lepiej napisać do Srebrnego Krzesła (c zy lepiej nie , bo moze juz mają,
słysząłam,że szukają roli Julii) xzy do Konia i jego chłopca?

ocenił(a) film na 7
carla_y

Dziękuje, to na prawdę bardzo miłe :) A jeśli chodzi o pisanie: to po prostu nie układaj tego wszystkiego w głowie tylko od razu pisz! Czasami też tak mam,pomysł w głowie wydaje się genialny a na papierze kompletna klapa , więc pisz dziewczyno! Pisanie jest piękne ~

ocenił(a) film na 9
Lucy3ify

Heh, no pewnie tak :)
Następnym razem, jak do głowy wpadnie mi "genialny" pomysł, zrobię tak, jak mówisz. ;)

ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

Na jakim etapie jesteś?

ocenił(a) film na 7
antospo

Ciekawym. :P

ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

Dzięki za jakże szczerą odpowiedź.:)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
Lucy3ify

"uśmiech to najpiękniejsza rzecz jaką możesz dać światu"

ocenił(a) film na 7
antospo

Kocham Olę :)
Moi przyjaciele to osoby o wieeele, wieele mądrzejsze ode mnie ;p

ocenił(a) film na 7
Lucy3ify

Widzę, że scenariusz idzie do przodu :)
Jeśli byłabyś taka miła to wyślij mi go na GG jak możesz (nr.32826627)

ocenił(a) film na 7
IceLook

Spróbuje :D

Lucy3ify

super pomysł przynajmniej pokażesz że cos próbujesz zrobić : )

ocenił(a) film na 7
Lucy3ify

Do srebrnego, bo nie wiadomo, czy już nie mają do niego scenariusza, a bez jego znajomości mogłabyś spier***** to tak, że nie składałoby się do kupy ze scenariuszem poprzedniej części. Wątpię, że go przeczytają wgl, ale trzymam kciuki.

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
Lucy3ify

hejka i jak tam twój scenariusz ?

ocenił(a) film na 7
lukasz16

Eh,ostatnio nauka wzięła górę. Sama zaczęłam się zastanawiać czy ma sens pisanie do jakiejś części "Narnii " czy nie lepiej napisać coś swojego, własnej historii ,która wymyśliłam ? :)
Mam wrażenie,że i tak tego nie przeczytają jesli chodzi o Narnię .. :/

Lucy3ify

Nie wiem czy robisz sobie żarty czy nie,ale mało mnie to obchodzi.
Nie ma sensu bo i tak nie przyjmą,i nie ma mieć co do tego wątpliwości.
Jeżeli chcesz,potrafisz napisz coś sama.
Może Ci się uda i się wybijesz,i będziesz sławna i bogata.
Różne cuda się zdarzają,jak masz talent to go wykorzystaj.
A jak będziesz już sławna,i nakręcą film/serial na podstawie Twojej historii to proszę o rolę,najlepiej główną ale nie musi być,najlepiej rolę czarnego charakteru.
Pozdrawiam no i powodzenia jeśli Twój post jest serio...

Lucy3ify

do drugiego [brzmi lepiej]

i też nie mam studiów a napisałem scenariusze ''obcy vs predator 3,, i ''king cisar i szklana góra

Lucy3ify

pisz dalej ! nie poddawaj się !

Lucy3ify

pisz dalej ! nie rezygnuj z marzeń ! wyślij mi proszę scenariusz na email: benidora@wp.pl ! proooooszę ! jestem bardzo ciekawy tego twojego "dzieła" :) wiem szybki jestem :P

Lucy3ify

Ja mam tylko jedną prośbę. ;)
Jak będziesz pisała już Ostatnią Bitwę, to spróbuj też tam wcisnąć Zuzannę wśród rodzeństwa Pevensie, bo wg mnie Lewis nieładnie postąpił z jej postacią.

ocenił(a) film na 5
cloe4

Gwarantuję ci, że ten scenariusz nie trafi nawet pod oczy Adamsona czy reżysera Wędrowca. Scenariusz filmowy musi zostać odpowiednio napisany, według odpowiednich proporcji. Trzeba wiedzieć jaki zastosować format, czcionkę, jak rozpisywać akcję EXT day, night. Studiuję reżyserię i aby napisać scenariusz musisz najpierw przeczytać masę książek i przerobić mnóstwo scenariuszy. Nieprofesjonalny scenariusz, z jednym błędem zawsze trafia do kosza. Po za nim scenariusz trafi do odpowiednich rąk przechodzi jeszcze przez 20 innych. Scenariusz do Władcy Pierścieni napisały 43 osoby, tylko cztery się pod nim podpisały. Scenariusz do Księcia Półkrwi i Insygniów Śmierci pisały 63 osoby, a wytwórnia podpisała pod nim Klovesa. Gwarantuję ci, że nic z tego nie będzie, dopóki nie poznasz wiedzy na temat pisania tak trudnej sprawy jaką jest scenariusz. Przyjmuje się, że około 30 stron zajmuje około pół roku.

Indy_6

Ja nie piszę żadnego scenariusza, więc chyba nie było to do mnie tylko do Lucy3ify. ;)
Ale ciekawe rzeczy napisałeś/aś. Jestem pod wrażeniem. ;D

ocenił(a) film na 1
Lucy3ify

"Konia i jego chłopca" nie planują, chcą przejść od razu do "Siostrzeńca czarodzieja".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones