PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 239
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

http://narniapozanarnia.bloog.pl/id,351554931,title,Douglas-Gresham-mowi-ze-scen ariusz-do-Srebrnego-Krzesla-jest-juz-prawie-gotowy,index.html

adidos09

NARNIA:SREBRNE KRZESŁO

adidos09

Bardzo się cieszę miejmy nadzieje że na stanowisko reżysera powróci Adamson

Bardzo cieszy również fakt że tłumaczysz te wywiady na język polski, gdyż tutaj jakby całkowicie zapomnieli o tym filmie co jest bardzo smutne /:
Nie ma na żadnych informacji, a jak widzimy nie jest tak że z filmem nic się nie dzieje .

Wideo daje pewność że jednak scenariusz jest bliski ukończeniu - i nie jest to żadna plotka ;)

buterfly

to prawda. Ja czekam najbardziej na trzy wiadomości:

- Wielki powrót Adamsona
- Wielki powrót H.G- Williamsa jako kompozytora
- powrót starej obsady do filmu. :)

adidos09

Ja tak samo :) I z niecierpliwością czekam na kolejne informację. Mam nadzieje że wkrótce coś się ruszy z tym filmem.

filmowy12345

Mam pytanie - masz fanpage na fb? Bo chciałbym tworzyć sondaże na stronie z fb.

adidos09

Świetna wiadomość :)

filmowy12345

fajnie,jak dobrze pojedzie to pewnie za dwa lata zobaczymy film,ale warto czekać jak ma wrócić Adamson

adidos09

Cieszy mnie, że produkcji nie porzucili i co jakiś dostajemy nowe informacje. Kiedyś, rozmawiając o kolejnej adaptacji Narnii, rok 2017-2018 wydawał się tak odleeeegły, a teraz dzielą nas tylko 2 lata, jak ten czas zleciał, nie wiem kiedy :P zakładajac że rzeczywiście wtedy zobaczymy film, bo to nadal nic 100% pewnego.

Julia_20

Tak maj 2012 roku był dla mnie koszmarny jeśli idzie o wiadomości związane z Narnią, a październik 2013 roku był dla mnie niezwykle szczęśliwy.
Ps. Nie bądź czarnowidzem, ja czekam na ten grudzień 2017. :) Jeszcze wszystko może się zdarzyć :)

adidos09

Otóż to, dlatego ja czekam na informację o wyborze reżysera oraz o konkretnej dacie premiery ;) Bez tego ani rusz, dopiero wtedy będzie prawdziwie wiadomo że zobaczymy film :) Przez te lata które minęły od PWdŚ zdążyłam zmienić nastawienie do każdej zdawałoby się potwierdzonej informacji o adaptacjach Narnii :P

użytkownik usunięty
adidos09

jakoś nie czekam na ten film

A co to mnie może obchodzić?

użytkownik usunięty
adidos09

no fanatyków nic nie obchodzi

wciąż czekam na twoje za i przeciw na temat Władcy i Hobbita :)

użytkownik usunięty
adidos09

do władcy nic nie mam a do hobbita to moje wpisy masz na forum i przeczytaj moją opinię.

ja wolę określenie zamiłowanie/ pasja

adidos09

Nie przejmuj się nim, to zwykły troll który kiedyś hejtował mnie na każdym kroku.

użytkownik usunięty
adidos09

bo widocznie prawda cię boli.

Dlaczego, Denisie?

użytkownik usunięty
filmowy12345

bo jestem za stary na te bajkę lolmiki.

Ukończenie gimnazjum nie czyni z ciebie dorosłego...

użytkownik usunięty
filmowy12345

haha powiedział dzieciak z gimnazjum

Dobra, nie będę się z tobą kłócił, trolluj sobie jeśli chcesz ale ja nie będę odpowiadał na twoje prowokacyjne posty. Bye.

użytkownik usunięty
filmowy12345

nie będziesz odpowiadał na moje posty, mówiłeś to już dawno a znowu odpowiadasz. I to jest śmieszne bo ciebie również jak kamila boli że ktoś krytykuje twoją narnię. Ja tylko czekam aż będziesz jak kamil jej bronić, wtedy się pośmieje :D

http://iqkartka.pl/cards/8463.png

użytkownik usunięty
filmowy12345

nie spodziewałem się po tobie rozmowy na moim poziomie. Mam lepsze rzeczy do roboty bay

Dobra, drobna uwaga - raz - Narnia to baśń. Bajka to krótki utwór, koniecznie zakończony morałem.
Co do twojego zdania - wyrosłeś z bajek :) ok. Ale wiesz co ci powiem - do bajek się wraca na starość. A te filmy jak i książki mają wielu fanów. Nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Jeśli wyrosłeś z Narnii. Ok :) , ale szanuj też zainteresowania innych ludzi. Dla mnie Narnia jest bardzo głęboką, alegoryczną, pięknie napisaną baśnią. Po za tym filmy które ty tak bardzo jak widzę nie lubisz, dla mnie były częścią mojego dzieciństwa. Dorastałem z nimi. Niektóre rzeczy interpretowałem inaczej jako dziecko, a teraz je interpretuje inaczej. Ja się nie chowam z tym że uwielbiam Narnię, jak i większość książek C.S. Lewisa.

użytkownik usunięty
adidos09

ta wypowiedź mi się podoba, chyba sie dogadaliśmy :)

Cieszę się że doszliśmy do porozumienia :)

użytkownik usunięty
adidos09

co do filmu pewnie obejrzę nie czekam aż tak jak wy ale obejrzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones