PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112874}

Opowieści z krypty

Tales from the Crypt
6,6 2 727
ocen
6,6 10 1 2727
Opowieści z krypty
powrót do forum filmu Opowieści z krypty

Jaka historia podobała się wam w tym filmie.Mnie najbardziej podobała się z niewidomymi ludźmi,chociaż troche nierealna,ale czuć było klimat.

ocenił(a) film na 9
damian249

Mnie rozwaliła ta o tej figurce i życzeniach ;]

ocenił(a) film na 9
forbidden_signal

Racja opowieść z figurką była świetna. Ale mnie najbardziej podobała się ta z mikołajem.

ocenił(a) film na 9
BDZ64

Dla mnie z Mikołajem najlepsza ale wszystkie super ;)

ocenił(a) film na 7
jarzyna118

Mi także najbardziej podobała się historia z niewidomymi. Ta z mikołajem była moim zdaniem lepsza w serialu

monikar504

Zgadzam się :) Najlepsza historia z niewidomymi!

Isiaczek

Też tak uważam:-)

Rukiija

Chociaż generalnie to wszystkie były fajne:-)

ocenił(a) film na 7
forbidden_signal

Finał historyjki z figurką po prostu nokautuje.

damian249

Ja pamiętam, że ojciec raz nagrał na kasetę odcinek o tym jak facet miał długi i postanowił upozorować własną śmierć, żeby żona dostała kapuchę z ubezpieczenia. Potem mieli gdzieś razem wyjechać i żyć długo i szczęśliwie, ale gdy powrócił do niej okazało się, że związała się z jego bratem i wszystko zaczęło się komplikować...

Matrixiu

I ten facet miał na nazwisko Paloma. Nie sposób zapomnieć. Tyle, że to było w serialu, który został później zrobiony. ;)

ocenił(a) film na 7
damian249

jak dla mnie nafajniejsza byla ta z tymi walentynkami. W sumie byla najbardziej dolujaca i przytlaczajaca, ale jak dla mnie najlepsza ;)

ocenił(a) film na 7
Shanks1337

mi sie podobały z tym kolesiem co zone opuscił dla kochanki oraz ta z ta figurka .. mocne ^^

ocenił(a) film na 9
chabek88

dla mnie tak:
1. Niewidomi
2. Walentynki
3. Życzenia
4. Wypadek
5. Mikołaj

ocenił(a) film na 6
Shanks1337

Też tak uważam. Straszne, a zarazem dołujące i do bólu realne było to jak sąsiedzi potraktowali tego samotnego staruszka.

Pozdrawiam.

damian249

Zgadzam się, czuć klimat w tym filmie

damian249

Moim zdaniem ta z niewidomymi byla najnudniejsza, kundel szczekal na okraglo a niewidomi byli irytujacy. Najbardziej podobala mi sie ta z figurka spelniajaca zyczenia. A wszystkie sceny byly nierealne, ta z niewidomymi chyba miala najwiecej sensu wbrew pozorom :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones