PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1336}

Opowieści z metra

Tube Tales
7,0 1 203
oceny
7,0 10 1 1203
Opowieści z metra
powrót do forum filmu Opowieści z metra

Bardzo mi się podobały te opowieści, niby zwyczajne a jednak magiczne - ostatnia wg mnie najlepsza 8/10

Lucynica

popieram, ostatni po prostu bomba:] świetny pomysł i spoko realizacja:]

ocenił(a) film na 8
plum_2

Również popieram

ocenił(a) film na 8
Lucynica

Mi tez sie bardzo podobał... bardzo dobry soundtrack i zdjecia :)

ocenił(a) film na 8
R4Zi3L

Mnie też

Lucynica

SPOILER
masz rację, mnie bardzo wzruszyła ta historia o starszym panu, który uratował biednego szpaczka, chociaż na początku nieźle się uśmiałam jak babka zaczęła wrzeszczeć i targać się za włosy:)

ocenił(a) film na 6
Daga29

W moim odczuciu bardzo sprytny zabieg twórców, którzy na koniec (ostatnia nowelka) dali rzeczywiście małe arcydziełko, po którym automatycznie zawyża się ocenę filmu, bo zapomina się o reszcie raczej słabych, nijakich miniatur. Pozostaje żałować tylko, że cały film nie został poświęcony ostatniemu tematowi.

użytkownik usunięty
zyrandol

Nijakich? Dwie inne wg mnie są naprawdę świetne "My Father The Liar" - wiadomo duet Hoskins/Winstone gwarantuje jakość plus ten mały chłopaczek jest rewelacyjny oraz "Bone" McGregora z pięknym motywem saksofonisty-grajka (duch?). Poza tym "Mouth" - nic wielkiego, ale cóż za fantastyczne rozczarowanie, kiedy kobieta wymiotuje no i ta kłócąca się parka jest bezcenna :)

ocenił(a) film na 6

No widzisz, a ja już je kompletnie zapomniałem i nie za bardzo mogę się do tego ustosunkować. A ile czasu minęło? Zaraz... półtora miesiąca. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
Lucynica

Mam tak samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones