PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107118}

Osaczony

Hostage
7,1 39 182
oceny
7,1 10 1 39182
5,7 6
ocen krytyków
Osaczony
powrót do forum filmu Osaczony

Scena w ktorej Mars idzie wsrod plomieni z koktajlami, rzuca jeden, pada na kolana i
patrzac na dziewczyne upuszcza drugi ze wzniesionej reki na siebie. Majstersztyk.

ocenił(a) film na 7
macnow30

Zgadzam się, świetna scena :)

ocenił(a) film na 10
macnow30

Zgadza się, a dodatkowo podobała mi się tzn poruszyła mnie scena jak już Bruce rozwiązał żonę i córkę i jak bardzo to przeżywał - wiadomo emocje, strach i ulga muszą być odreagowane - nie chciał by usłyszały jak płacze, chciał pokazać, że mimo wszystko jest dla nich oparciem - tak to odebrałam ;-)

ocenił(a) film na 7
macnow30

Dokładnie to samo miałam napisać. Pewnie fabuła tego filmu wyparuje mi z pamięci, ale ta scena pozostanie na długo.

ocenił(a) film na 7
macnow30

no właśnie o tej scenie chciałam napisać. nikomu nie skojarzyła się z żadnym motywem biblijnym? ;)

użytkownik usunięty
macnow30

Mnie akurat rozbawił osobliwy patos tej sceny. Pozdrawiam.

Gościu, ta scena nie powinna wzbudzać rozbawienia tylko litość i smutek coś z tobą jest nie tak.

ocenił(a) film na 6
macnow30

Muszę się zgodzić, jedyna scena w filmie, która na prawdę zapada w pamięć.

macnow30

To był bardzo nieszczęśliwy człowiek i tragiczna postać grana przez Bena Fostera.

ocenił(a) film na 7
macnow30

Dobrze, że przeczytałem po obejrzeniu. Gościu, nie spileruj! Chyba, że lubisz psuć ludziom nerwy.

macnow30

ruskie filmy w latach 70. miały pełno takich patetycznych a w sumie żałosnych scen. pamietam jak cała Polska smiała się ze scen gdy Sasza z pepechą idzie na szwabów z okrzykiem urrraaaaa. to jest dokładnie to samo, tylko że tamto był ruski szit a to jest amerykański szit.

ocenił(a) film na 7
macnow30

Ogólnie rola Ben Fostera w tym filmie to perła. Sama scena, zgadzam się, pozostaje w głowie.

ocenił(a) film na 10
macnow30

a ta muzyka jest idealna w tej scenie niczym w filmie religijnym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones