PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494846}

Oskar i pani Róża

Oscar et la Dame Rose
7,3 16 911
ocen
7,3 10 1 16911
Oskar i pani Róża
powrót do forum filmu Oskar i pani Róża

Ludzie, ogladajac ten film bez przeczytania ksiazki, nawet nie wiecie czego sie pozbawiacie. Jesli macie ochote obejrzec ten film, a jeszcze go nie wlaczyliscie, przeczytajcie najpierw ksiazke, a dopiero pozniej ogladajcie. Ksiazka ma 70 czy 80 stron i mozna ja przeczytac w niewiele wiecej czasu niz zajmuje obejrzenie filmu...

blizzarder

Pełna zgoda!

blizzarder

Pełna niezgoda z mojej strony

BartasBartas

Świetna, wartościowa wypowiedź, gratuluję! Studiowałeś polonistykę?

blizzarder

Moja odpowiedź jest krótka i treściwa - nie zostawia żadnych niedopowiedzeń. Twoja natomiast pokazuje, że jesteś internetowym klaunem, który myśli, że użycie sarkazmu i ciętych ripost w komentarzach na forum jest fajne.

BartasBartas

Twoja wypowiedź nie niesie żadnej wartości, równie dobrze mógłbyś w ogóle nie zabierać głosu w dyskusji. Napisz z czym się nie zgadasz. Uważasz, że film jest lepszy od książki?

blizzarder

Uważam że film i książka to całkowicie osobne byty których nie da się porównać. Nawet jak mówią o tym samym to książka i film mają oddziaływać na zupełnie inne zmysły i w zupełnie inny sposób.

Napisać że książka jest lepsza od filmu to jakbyś napisał że piosenka jest lepsza niż obraz. Albo wiersz jest lepszy niż rzeźba. To nie ma sensu i tych rzeczy się nie porównuje.

blizzarder

ktos sie zgodzil z Tobá, brak komentarza, ktos sié nie zgodzil od razu pojazd? XD

idiotka_3

Jeżeli ktoś się ze mną zgadza, to od razu widać, że to super wartościowy, elokwentny, przystojny i ładnie pachnący człowiek - nie ma co drążyć tematu. Jeżeli ktoś się nie zgadza, to trzeba wyjaśnić dlaczego miał czelność zdobyć się na tak haniebny czyn XD

blizzarder

Zasadę mam taką, zawsze najpierw czytam potem oglądam. Nie widziałam jeszcze ekranizacji lepszej od książki.
Właśnie skończyłam czytać "Oskar I Pani Róża". Książka cudowna. Teraz ogądnę i ocenię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones