PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643176}

Osobliwy dom Pani Peregrine

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children
7,0 100 716
ocen
7,0 10 1 100716
5,8 13
ocen krytyków
Osobliwy dom Pani Peregrine
powrót do forum filmu Osobliwy dom Pani Peregrine

jesli to prawda że Eva ma zagrać Panią Peregrinie..przecudownie idealna!!!!!!

ocenił(a) film na 7
fanzlalka

Nie zgadzam się. Eva gra (przynajmniej ostatnio) złe kobiety, których widz nienawidzi, ale podziwia i się w nich spełnia. Pani Perigrine była może surowa, ale nie zła i godna nienawiści. Poza tym była stara i nieurodziwa w przeciwieństwie do Evy. Wiem, że make-up może zdziałać cuda, ale wg. mnie ona ma zupełnie inny charakter, niż imbrynka opiekująca się osobliwymi dziećmi.

Gonimowa

Ale co z tego, że gra ostanio złe postacie? Jest aktorką, a nie postacią jaką gra. Do tego jest całkiem zdolną aktorką, więc powinna być w stanie zagrać surową ale dobrą postać.

fanzlalka

Tutaj link do tego jak prezentuje się Eva. http://www.ew.com/sites/default/files/i/2016/03/02/miss-peregrine-a.jpg

ocenił(a) film na 8
fanzlalka

Zgadzam się w 100 %. Eva Green idealnie pasuje do takich ról, ma charyzmę i jest fantastyczna. To jak zagrała np. w Penny Dreadful jest wyjątkowo wysmakowane : ) Ona to "czuje".

fanzlalka

oj,ewka ,juz nie te piersi co kiedys

Justyna_0288

No nie wiem! W Sin City nie znaleźliśmy im nic do zarzucenia.

Halucynka

Sin city bylo krecone pare lat temu, na dodatek to film stricte tak sztuczny i przerobiony komputerowy ze az szkoda gadac

fanzlalka

ciekawe czy pokaże cycki XD

ocenił(a) film na 5
fanzlalka

Ona jest stanowczo za młoda według mnie.

ocenił(a) film na 5
mala_gente

Dokładnie! Może i jest ciekawą aktorką, ale nijak pasuje do wieku Pani Peregrine! 30-parolatka w roli kobiety 45-50?! To już trochę przesada. A w zwiastunach to się wszystko potwierdziło: nawet nie postarali sie z jakas charakteryzacja...

ocenił(a) film na 8
fanzlalka

... widziałem, extra rola... jak i cała EG - klimatyczna

ocenił(a) film na 10
wroclawnik

Zgadzam się Eva spisała się bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones