PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375872}

Ostatni dom po lewej

The Last House on the Left
6,6 62 441
ocen
6,6 10 1 62441
6,6 5
ocen krytyków
Ostatni dom po lewej
powrót do forum filmu Ostatni dom po lewej

Dlaczego po postrzeleniu tej dziewczyny, Marie, tej kobiecie w czarnych włosach popłynęły łzy z
oczu? Jak myślicie co nią kierowało?

ocenił(a) film na 8
Noel_B

Wydaje mi się że wtedy nie popłynęły łzy, tylko deszcz padał i się jej makijaż trochę rozmazał.

zanetac33

Dokładnie,choć uważam że twórcy filmu chcieli jednak zrobić pewne niedomówienie ;) Może Sadie imponowała waleczność Mari.

ocenił(a) film na 10
Noel_B

A ja sądzę że poleciała jej łza. Inaczej nie byłoby w ogóle tej sceny, że oni poszli a ona jeszcze na nia patrzyła i poleciała jej kropla razem z makijażem.
Myślę że podziwiała ją, mimo wszystko zrobiło jej się smutno że po takiej walce Marie umarła (przynajmniej tak sądziła).

Noel_B

To deszcz .

Noel_B

pewnie dlatego, że była jakąś niedowartościowaną kobietą, która nie wiedziała, że ma jakieś prawa i wgl że może o sb walczyć i żyć inaczej, a Marie miała tyle silnej woli, że właśnie było to godne podziwu i takiej refleksji nad jej własnym beznadziejnym życiem

ocenił(a) film na 6
Noel_B

Bo była lesbą? W aucie się do niej jakby dobierała.

Photointo

właśnie; albo jej imponowało zachowanie dziewczyny albo chciała ją przelecieć i zrobiło jej się przykro, że straciła ostatnią okazję

Noel_B

Dlaczego nie oznaczyłeś postu jako spoiler?

ocenił(a) film na 6
Noel_B

Wiem ze ten post ma juz pare lat. Nie wydaje mi sie by poplynely jej lzy. Ona byla tak samo bez uczuc jak jej partner i jego brat. Przeciez normalnie patrzyla sie na gwalt Marie i mordowanie tej drugiej. Nie miala skrupulow. Wlasnie patrzyla na nia zeby miec pewnosc ze naprawde nie zyje i sie nie porusza. Upewniala sie zeby nie bylo swiadkow, poza tym byla wsciekla na Marie za to ze ma na twarzy slad gdy ta sie bronila. Akurat mialaby uronic lze po jej smierci, raczej predzej byla zadowolona ze maja ja z glowy i mozna ruszac dalej. Gdyby nie deszcz to by pewnie jeszcze tam dluzej sterczala dla pewnosci.

ocenił(a) film na 10
Penelope261988

Oglądam dziś jeszcze raz i moim zdaniem to łza. Wcale nie świadczy ona o tym że miała tak naprawdę dobre serce czy coś. Po prostu gdzieś wewnątrz podziwiała Marie za walkę o życie. Tak samo widać trochę wahanie w spojrzeniu Sadie tuż po samym gwałcie, gdy podnosi wzrok na Kruga. W ferworze walki i gwałtu był "fajnie", ale już po samym zdarzeniu opadły emocje i może trochę odczuła kobiecą solidarność, taką igiełkę, przebłysk. Ja to tak odebrałam.

Noel_B

moze dlatego, ze postrzal boli? tez bys sie poplakal, jakbys przyswoil olowiana kulke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones