PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

Dawno nie widziałam go na dużym ekranie, a przecież to najlepszy "naturszczyk" w polskim kinie! Bardzo lubię go oglądać, liczę, że ma tu większą rolę. Jaka najbardziej zapadłą Wam w pamięć?

AgaRudek

Ja go lubię najbardziej z roli Jasia w 13 posterunku. Już od pierwszej sceny. :D
"Jak mnie stąd wyrzucicie, to usiąde pod drzwiami, zamarznę i będziecie się o mnie potykać aż do wiosny."
"Ale nie ma mrozów"
"Przyniosę sobie zamrażalka"

NO jakoś tak to szło. :D

ocenił(a) film na 10
AgaRudek

Bardzo go lubię, super aktor ,ma super talent komediowy, uwielbiam go za rolę bezdomnego w 13 posterunku, za rolę Henia Lermaszewskiego w serialu Dom. Szkoda, że tak rzadko pojawia się na ekranie, ostatnio chyba jedynie w serialu 'Barwy Szczęścia' :)

ocenił(a) film na 10
AgaRudek

To jeden z moich ulubionych aktorów. Każdą rolę odgrywa perfekcyjnie ;) Rola w 13 posterunku jest nie do przebicia ;)

ocenił(a) film na 8
MartaRko002

Ja uważąm, że jeśli chodzi o seriale to najlepiej wypadł w serialu Mamuśki oraz 39 i pół. Również lubię oglądać tego aktora na ekranie.

ocenił(a) film na 7
AgaRudek

Osobiście najmilej Go wspominam z Akademii Pana Kleksa :) naprawdę dobra gra ;)

AgaRudek

Świetny aktor, zgadzam się z tematem, powinien zostać obsadzony w jakiejś większej produkcji, najlepiej w komedii, która chociaż w połowie przypomina filmy z lat 90 oraz początku XXI wieku jak np. "Złote runo", gdzie moim zdaniem zagrał świetnie :)

ocenił(a) film na 10
AgaRudek

Bardzo lubię tego aktora, gra w fajnych filmach szkoda że tak rzadko.

AgaRudek

świetny aktor, szkoda że tak rzadko występuje w filmach.

ocenił(a) film na 10
AgaRudek

13 posterunek na pewno każdy kojarzy chociaż nie przepadałam za nim ... dobry aktor oby miał sporą role

ocenił(a) film na 9
AgaRudek

Jeden z moich ulubionych aktorów. Podoba mi się to, ze gra tak naturalnie, lekko. W każdej roli w jakiej go widziałem ( a było ich sporo, co wymieniliście we wcześniejszych postach) swoją grą zwracał na siebie uwagę tak, że został przeze mnie zapamiętany mimo iż ogólnie nie mam pamięci do aktorów .

AgaRudek

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby pana Zbyszka z ekranu. Cały czas w formie i dobrej kondycji. Cieszę się, że zobaczę Pana teraz w "Ostatnim Klapsie" o film zapowiada się obiecująco.. i to jeszcze z taką obsadą. Super, nie mogę się doczekać!

ocenił(a) film na 7
AgaRudek

Do tej pory Pan Zbigniew kojarzył mi się tylko z postacią Zdzisia z "Barw Szczęscia" i filmów o Panu Kleksie ;) Na szczęście postanowiłam to zmienić, nie jestem już taką ignorantką i zdumiewa mnie, tak niedoceniany przez wielu, wkład Pana Zbigniewa w dobre polskie kino! :) Nie mogę się doczekać, by zobaczyć Pana w kolejnej odsłonie.

ocenił(a) film na 3
AgaRudek

Pamiętam go z Graczyków, to był mój serial dzieciństwa, do dziś mam pozytywne wrażenia związane z tym aktorem. Kojarzy mi się z beztroską i rodzinnymi seansami przed telewizorem! :)

reservedforsoul

mnie też on , Kurowska, Wawrzecki zajefajnie zagrali.

AgaRudek

Znam Pana Zbigniewa z wielu polskich produkcji, jednak najnowsza, która przychodzi mi do głowy to Barwy szczęścia. Jego kreacje w takich filmach jak Wyjście awaryjne, czy Dziewczyny do wzięcia można uznać już za klasykę. To nie tylko nietuzinkowy aktor, ale także człowiek z muzycznym talentem, czym uświetnił wiele swoich ról.

ocenił(a) film na 5
AgaRudek

Zdzisio z Barw Szczęścia :) najbardziej lubię go właśnie za tę rolę. W Dniu Świra też fajnie zagrał :) jest naprawdę zdolnym aktorem, wydaje mi się, że niedocenianym za bardzo :( a szkoda.

ocenił(a) film na 9
AgaRudek

Zbigniewa Buczkowskiego najbardziej cenię z gry w "Dniu Świra". Szkoda, że tak mało o nim jest wiadomości na co dzień

pioter1992

ja też go uwielbiam za dom, 13 posterunek, dzień świra, Graczyków. I że jest super.

pioter1992

"Szkoda, że tak mało o nim jest wiadomości na co dzień"
Wiadomości pierwszej ręki - "Pisz pan książkę!" - książka Zbyszka Buczkowskiego, na pewno się "uśmiejesz" nie raz.

AgaRudek

Ludzie, co wy wszyscy z tymi póżnymi rolami w bardzo średnich lub kiepskich serialach (Graczykowie, 13Posterunek, Mamuśki, Barwy szczęścia).
Czy nikt już nie pamięta : "Pieski małe dwa chciały przejść przez rzeczkę" mistrzowsko śpiewane w "Dzewczynach...".
Głównej roli w: "Złotym runie", "Nocy Świętego Mikołaja" albo roli w serialu "Dom" czy epizodu brutalnego policjanta w "WOJNA ŚWIATÓW - NASTĘPNE STULECIE"...
Jako ciekawostkę dodam że pan Zbyszek zagrał kelnera m.in w filmach: DZIEWCZYNY DO WZIĘCIA, CZY JEST TU PANNA NA WYDANIU, SHERLOCK HOLMES AND DOCTOR WATSON, MIĘDZY WIERSZAMI, SPOKOJNE LATA, AMNESTIA, PROGNOZA POGODY, KLAKIER, SZCZĘŚLIWY BRZEG, ZABIJ MNIE GLINO (barman), DZIEJE MISTRZA TWARDOWSKIEGO (karczmarz), WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI (barman), EXCENTRYCY CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY, BELLA (barman)...
Znany przede wszystkim z ról warszawskiego cwaniaka, niebieskiego ptaka, kelnera... grywał też, wydawało by się, role nie pasujące do jego postaci czyli role milicjanta w filmach:
DALEKO OD SZOSY, WŚCIEKŁY, SKRADZIONA KOLEKCJA, SHERLOCK HOLMES AND DOCTOR WATSON, BAJKI NA DOBRANOC, WOJNA ŚWIATÓW - NASTĘPNE STULECIE, DZIECINNE PYTANIA, MATKA KRÓLÓW, MRZONKA, BANDA RUDEGO PAJĄKA, PO WŁASNYM POGRZEBIE, ZABIĆ NA KOŃCU, UPROWADZENIE AGATY, GWIAZDA SEZONU, PRZEPRASZAM, CZY TU BIJĄ? (inspektor MO), WIELKA WSYPA (strażnik więzienny) , CZŁOWIEK Z... (komendant więzienia) , SZCZUR (oficer UOP) , LA BELLE DE VARSOVIE (tajniak)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones