PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681201}
3,8 2 009
ocen
3,8 10 1 2009
1,4 5
ocen krytyków
Ostatni klaps
powrót do forum filmu Ostatni klaps

już jest na yt! nie wiem czy to kwestia języka francuskiego, melodii czy głosu, ale słucham od wczoraj w kółko :D

ocenił(a) film na 9
agapie

Tak jest! Fantastyczny klimat tego utworu. Wokal piękny, progresywna melodia. Naprawdę można się zakochać. Słucham też już X razy i nie do znudzenia :)

agapie

Mi też się mega podoba! Nie mogę przestać słuchać. Wpada w ucho :)

ocenił(a) film na 10
crazy_215

Mi też przypadł do gustu ;) Z łatwością wpada w ucho i towarzyszy przez cały dzień. Super klimat.

agapie

Cudny głos, niczym anieli śpiew, doskonale współgrający z klimatem utworu. Całość sprawia, że chce się tego słuchać bez końca.

agapie

Utwór chwyta za serce. Ciekawe, czy film będzie podobnie oddziaływał na odbiorcę. Najpiękniejszy język w muzyce to francuski - dobry wybór na promocję.

ocenił(a) film na 3
agapie

Fakt, ten utwór przenosi mnie w inny świat i niesamowicie odpręża. Nie mogę się doczekać filmu, a także całej ścieżki dźwiękowej :)

agapie

Ja również - od dwóch dni słucham non stop. Piękny klimatyczny utwór oraz wspaniałe wykonanie. Film na pewno obejrzę, tym bardziej, że zapowiada się dobra komedia.

agapie

Piękny utwór, muszę przyznać, że mnie również bardzo wciągnął... Hm. Powiedziałabym, że odsyła on do jakichś dawnych czasów, w których nie żyłam :) Wzbudza nostalgię i ma w sobie coś romantycznego, melodia jest bardzo nastrojowa, (ale na pewno język francuski ma też swój udział w tym) czyli właściwie idealnie się wpisał klimatycznie w tematykę filmu :) Dziewczyna też ma bardzo przyjemny głos, ale sam w sobie nie zrobiłby takiego wrażenia, nie jest jakiś zjawiskowy, myślę że połączenie tych wszystkich elementów wywołało taki fajny efekt. Trzeba przyznać też, że teledysk świetnie spełnił swoją rolę- od razu się zaciekawiłam filmem, trzeba będzie zobaczyć :)

agapie

Mam podobnie. :D Widzę, że reszta forumowiczów też się wkręciła. Fakt, ta piosenka coś w sobie ma. Poza tym ja bardzo lubię słuchać wokalu po francusku. :) Jeszcze dziś rezerwuję bilety na ten film. :D

agapie

Nie wiem, czy wiecie, bo na youtubie jest też teledysk do tego filmu Zenka Martyniuka...

ocenił(a) film na 10
agapie

w końcu śpiewa moja kuzyneczka to wpada w ucho :)

ocenił(a) film na 8
agapie

Byłam w Zamościu na premierze i miło się zaskoczyłam aczkolwiek teledysków czy też samej muzyki nic nie przebije

ocenił(a) film na 9
agat575

zgadzam się szkoda tyko że ta biedną dziewczynę hejterzy pogrążają ale niech się nie przejmuje a Zenka nic nie przebije

ocenił(a) film na 9
agapie

bardzo fajny film jak i teledyski

ocenił(a) film na 9
agapie

nie tylko ta francuska piosenka jest fajna ale "Ostatni klaps" Zenka Martyniuka (Akcent) może się podobać obydwa są bardzo fajne i wpadają w ucho .

ocenił(a) film na 1
zbigniewo82

Budowlańcy z firmy Muszczelka zatrudnili prawdziwych fachowców od promocji!!! Ale beka!

ocenił(a) film na 9
niniwa1974

Beka to z ciebie człowieku dwoisz się i troisz żeby jak najbardziej zaszkodzić temu filmowi. Ale średnio ci to wychodzi . Dla twojej informacji dobra rada nie pisz bzdur pod moimi postami!

ocenił(a) film na 1
zbigniewo82

To twoje forum, Pujszo? Nie wiedziałem.

ocenił(a) film na 9
niniwa1974

nie rozumiem lekarstw zbrakło czy całkiem ci człowieku na mózg padło

ocenił(a) film na 9
agapie

Piosenka rewelacja ! też mi ciagle chodzi po głowie :) film tez spoko :)

agapie

Yo, Aga!
Możesz tu zarzucić linka?
...bo trudno to znaleźć.

agapie

Takiego festiwalu multikont pana Pujszo nie przewidziałby nawet Jackowski. Nie wierzę, że jest tyle głąbów, którym podoba się takie paskustwa jak piosenki z „Ostatniego klapsa” czy sam film… Festiwal klakierowych marionetek sterowanych przez Pujszę…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones