PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 546
ocen
5,9 10 1 22546
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Film momentami bardziej przypomina komedie niz dramat historyczny którym niby jest.Niepasujący aktorzy psują odbiór całosci zwłaszcza Aishwarya Rai Bachchan wyglądająca jak modelka świezo po nałożeniu makijażu a nie wojowniczka i misiowato wyglądajacy Colin Firth który pasuje jak ulał do komedii:D

GeDo84

właśnie zaczęłam czytać książkę na podstawie której nakręcono ten film...zerknęłam tutaj bo coś mi się obiło o uszy, że jest też film i...zdębiałam.
Co za obsada, chyba nie widziałam bardziej nie dobranej. Colin Firth jako Rzymianin? nie przekonuje zupełnie. A ta Hinduska jako Mira? tym bardziej nie. Rozumiem, że Mira to bohaterka, która w książce ma na imię Liwia.

Teraz sobie przypomniałam, że ten film pokazywali niedawno w tv. Przeczytałam opis i obejrzałabym, ale jak zobaczyłam Colina i tę Aishwary'ę Rai to sobie podarowałam, bo przy tej obsadzie taki film wydawał mi się niewiarygodny. Sądząc po zdjęciach i przeczytanych do tej pory 100 stronach książki chyba się nie myliłam.

ocenił(a) film na 6
Seiya

Sama fabuła i założenia były niezłe ale dobór aktorów całkowicie nie wypalił i pogrążył ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones