PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 548
ocen
5,9 10 1 22548
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Zniesmaczenie.
Gdy zobaczyłem jak z wody wychodzi Mira, ta kręcąca tyłkiem i pięknie wymalowana modelka, pewna siebie wojowniczka o aksamitnej skórze i delikatnej cerze, mrugająca oczkami, gwiazdeczka prezentująca niemały dekolt, z fryzurą którą przed momentem układał fryzjer i śnieżno białymi ząbkami, o które z pewnością musiał zadbać największej sławy stomatolog Cesarstwa Rzymskiego to odechciało mi się oglądać ten film.
Bohaterce brakowało tylko tipsów, tatuażu i kolczyka w pępku i kompana w postaci stylistki. Może niektórym pasuje, że jej delikatne rączunie władają ciężkimi narzędziami, a po wspinaczce po skałach nie ma nawet brudu pod paznokciami, a po powaleniu 20 olbrzymich wojowników nadal widnieje błogość i uśmiech na jej pięknej dziecinnej buzi. Mi to nie pasuje, bo chciałem obejrzeć porządny, brutalny dramat historyczny, a nie wybieg modelki, teledyskowego cukiereczka czy zadufanej w sobie laluni w rodzaju Hanny Montany :(
Najgorsze, że nawet statyści to czyści, wypielęgnowani modele z żurnala, po których nie widać ani odrobiny trudu i znoju żołnierskiego życia.
Uważam, że film to przygodowa bajeczka dla współczesnej młodzieży, której już nie potrzeba pokazywać jak było naprawdę - liczy się widowisko, sensacja, gala, SHOW.
Historia niestety zeszła tu na dalszy plan.

Maciors

zgadzam się to było po prostu tandetne.

ocenił(a) film na 8
Maciors

Mnie się na przykład film bardzo podobał, a i trzeba zauważyć, że oprócz tego że Aishwaira (czy jakoś tak) jest na pierwszym miejscu aktorką potem modelką. Myślę, że jest okk. Ale to kwestia gustu ;p

Maciors

Jako współczesna młodzież czuję się urażona. ^^ A co do filmu to tu nawet show nie było. :/

ocenił(a) film na 10
Maciors

na film historyczny się nie nadaje.
Ale mi się film podobał, to kwestia gustu.
Ogólnie uważam, zgadzając się z Twoją opinią że jako wojowniczka za czasów Imperium Rzymskiego nie powinna być tak strasznie wymalowana, To bylo tak przerysowane i tak tandetne że psuło cały efekt. Z resztą powaliła 30 olbrzymnów i nawet się nie zmachała.
Ale ogólnie jako aktorkę to ją lubię ;)

ocenił(a) film na 6
Maciors

Racja. Jej wejścia były mocno kwaśne i psuły klimat. Ogólnie mam wrażenie, że był potencjał, tylko reżyser nie ten.

ocenił(a) film na 7
KarolZet

Macie do czego sie dochrzanic takie pierdy

ocenił(a) film na 6
dominas_filmweb

Jeśli chce Pan podyskutować to proszę przestać używając języka spod budki z piwem i zacząć być merytorycznym.

ocenił(a) film na 7
KarolZet

Oczywiscie zastosuje sie

dominas_filmweb

można? można

ocenił(a) film na 4
Maciors

zgadzam się w 100%. Jak zobaczyłam ją wyłaniającą się z tej wody .. ech. Gdyby film był zapisany jako baśń czy jako film familijny to ok. Magia jest, podróż, przygoda i niewiele krwii. Przy tej walce z kilkoma facetami bardzo rzuciło mi się to w oczy - zero krwii, ewentualnie jakieś śladowe ilości.
Liczyłam na dramat historyczny z rewelacyjną obsadą, ale cóż..

ocenił(a) film na 2
Maciors

Mnie śliczna kobieta nigdy jeszcze nie zniesmaczyła...pewnie dlatego, że jestem facetem...dramat historyczny? Król Artur, Ekskalibur, Merlin itd. dla mnie to bajeczka w stylu Herculesa, Xeny itp. chyba szukasz dziury w całym, bo jak szukałeś ambitnego kina to na bank nie ten tytuł.

Maciors

Zgadzam się, mnie również razi, bawi, zniesmacza i OBRAŻA obrazek, na którym próbuje mi się wmawiać, że lalunia jest wojownikiem. Lucy Lawless grająca Xennę miała przynajmniej coś, co wyglądało jak mięśnie, ale tutaj... No cóż, wolałbym, by do końca filmu nie zdejmowała szyszaka, czy jak tam się nazywa to, co skrywało jej twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones