Aishwarya Rai - Mira - Wybieg modelki - Zniesmaczenie

Zniesmaczenie.
Gdy zobaczyłem jak z wody wychodzi Mira, ta kręcąca tyłkiem i pięknie wymalowana modelka, pewna siebie wojowniczka o aksamitnej skórze i delikatnej cerze, mrugająca oczkami, gwiazdeczka prezentująca niemały dekolt, z fryzurą którą przed momentem układał fryzjer i śnieżno białymi ząbkami, o które z pewnością musiał zadbać największej sławy stomatolog Cesarstwa Rzymskiego to odechciało mi się oglądać ten film.
Bohaterce brakowało tylko tipsów, tatuażu i kolczyka w pępku i kompana w postaci stylistki. Może niektórym pasuje, że jej delikatne rączunie władają ciężkimi narzędziami, a po wspinaczce po skałach nie ma nawet brudu pod paznokciami, a po powaleniu 20 olbrzymich wojowników nadal widnieje błogość i uśmiech na jej pięknej dziecinnej buzi. Mi to nie pasuje, bo chciałem obejrzeć porządny, brutalny dramat historyczny, a nie wybieg modelki, teledyskowego cukiereczka czy zadufanej w sobie laluni w rodzaju Hanny Montany :(
Najgorsze, że nawet statyści to czyści, wypielęgnowani modele z żurnala, po których nie widać ani odrobiny trudu i znoju żołnierskiego życia.
Uważam, że film to przygodowa bajeczka dla współczesnej młodzieży, której już nie potrzeba pokazywać jak było naprawdę - liczy się widowisko, sensacja, gala, SHOW.
Historia niestety zeszła tu na dalszy plan.

3

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o