PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108937}

Ostatni raz

Shooters
5,9 270
ocen
5,9 10 1 270
Ostatni raz
powrót do forum filmu Ostatni raz

I'm confused... :|

ocenił(a) film na 7

Dobra, miło było (szczególnie prawie nagi Butler w ręczniku), ale powiedzcie mi teraz, moi mili, o co w tym filmie chodziło? I Czarny i Blondyn mieli się nawzajem sprzątnąć?
No i nie ukrywam, że obejrzałam ten film tylko i wyłącznie dla prawie nagiego Butlera w ręczniku :) Więc moje oczekiwania są zaspokojone :D Tylko nie mogę, do jasnej ciasnej, zaczaić, o co w tym chodziło... :/

AimeeSi

a gdzie można znaleźć ten film :)??

ocenił(a) film na 7
aga_b89

Ja osobiście szukałam go trzy tygodnie. Poruszyłam niebo i ziemię, aż w końcu poszłam po rozum do głowy i udałam się do wypożyczalni, gdzie przemiła pani po usłyszeniu tytułu, powiedziała: "ach! to ten, co Butler paraduje w samym ręczniku?" :)

AimeeSi

hahaha kolejna miłośniczka filmów z Butlerem ?:) w takim razie chyba też muszę się udać do wypożyczalni, albo poszukam w sklepach, może będzie dvd :)

ocenił(a) film na 7
aga_b89

I tu pragnę sprostować :) Gdyż jestem miłośniczką filmów z gołą klatą Gerarda Butlera. Chociaż uśmiech też ma nieziemski :)

AimeeSi

Całość prezentuje się zdecydowanie lepiej, niż sama klata :D ale co kto lubi ;)

ocenił(a) film na 7
aga_b89

Ależ oczywiście, ale musisz przyznać, że film z Gerardem, bez gołej klaty Gerarda, to jakby chleb z masłem bez masła ;)

AimeeSi

Hehehe w sumie masz rację :) w takim razie "300" musi być jednym z Twoich ulubionych filmów z Gerrym :D??

ocenił(a) film na 7
aga_b89

Ojjj.... Jak tylko słyszę "300", to mam gęsią skórkę ;) A tam była nie tylko klata :D
Ale nie sądzisz, że takie postrzeganie go, jest bardzo krzywdzące dla aktora? No bo jakby nie patrzeć, to on jest aktorem właśnie, a nie chodzącą gołą seksowną klatą...

AimeeSi

Ja sądzę, że nie jest krzywdzące..... każdy może sobie pomarzyć..... ;P

ocenił(a) film na 7
cameroon

Ale co on by sobie.... Zresztą, on chyba wie, że znacząca część damskiej populacji o nim marzy :D W tym i ja :D I Wy również :D

AimeeSi

Czy jest krzywdzące, nie sądzę... Uwierz mi, on wie, że jest przystojny i widzi, jak reagują na jego widok kobiety :) ale ładna buźka i umięśniona klata, to nie wszystko :D:D on, jako całokształt jest po prostu idealny... no i oczywiście jest naprawdę świetnym aktorem!

Faceci jarają się Albą, a my możemy mieć swojego Gerry'ego Butlera !!! który jest świetnym aktorem i ma fajną klatę :D

ocenił(a) film na 7
aga_b89

No właśnie tak sądzę, że zdaje sobie z tego sprawę. i masz rację - jako całokształt ideał!
kurde, dziewczyny, ja się nim podniecam, a on jest rok młodszy od mojego ojca! :D

AimeeSi

hahaha spoko, od mojego jest młodszy o 6 lat :D:D ale przecież my nie robimy nic złego, tylko podziwiamy jego talent przede wszystkim no i wspaniałą urodę, która jest miłym dodatkiem do reszty :D:D

a oglądałaś "dorwać byłą"?? on też tam śmiga w ręczniku :D:D

ocenił(a) film na 7
aga_b89

No jasne, że oglądałam! Ale znielubiłam Aniston za ten paralizator :P

AimeeSi

To była fajna scena :) w ogóle "300" będzie 8 kwietnia o 20.00 na tvnie:D pewnie będziesz oglądała :)

ocenił(a) film na 7
aga_b89

No właśnie nie będę. Nienawidzę oglądać filmów na TVNie. Film ma 95 minut, a na tvnie ma 195... mam 300 na kompie i moge se ich obejrzeć, kiedy tylko chcę :) tak właściwie to mam osobny folder z filmami z Gerrym :D

AimeeSi

Eh te głupie reklamy... w sumie też się zastanawiałam, czy nie zrobić sobie osobnego folderu, bo mam trochę filmów z Butlerem, ale miałabym problem, bo nie wiedziałabym, do którego folderu wrzucić "Upiora...", bo mam też osobny folder z filmami Patricka Wilsona :D:D ale Gerry jest najlepszy!

ocenił(a) film na 7
aga_b89

Phantoma tylko i wyłącznie do folderu z Gerrym! W końcu, kto gra główną rolę? :D

AimeeSi

Butler w samym ręczniku powiadasz, chyba się pomęczę przez 1,35 godziny dla choćby tej jednej chwili :>

belisa11

Tak właśnie wygląda odpowiedź na pytanie o co chodzi w filmie. Pytanie wydawałoby się proste i jasne a ok 20 odpowiedzi na temat gołej klaty Gerrego. Ehhh kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones