PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674638}

Ostatni rycerze

Last Knights
6,3 22 200
ocen
6,3 10 1 22200
Ostatni rycerze
powrót do forum filmu Ostatni rycerze

Raiden

ocenił(a) film na 6

Raiden w końcu przeżył? Bo nie wiem wiem jak to interpretować ;) Końcówka pokazana, że wraca do żony, żegna się z generałem a na końcu otwiera oczy jakby miał coś zrobić w trakcie wykonywania wyroku ;d

Pomożecie?

ev3rHarD

Według mnie nie dał sobie ściąć głowy, ale to takie gdybanie bo ja na jego miejscu zaje... bym tego całego Imperatora, no cóż znowu film z serii dopisz sobie sam koniec pozdro :)

ocenił(a) film na 6
Ricky79

Dzięki za opinię, tak samo to widzę ;)

ocenił(a) film na 6
ev3rHarD

powrót do żony przypominał sobie jak szedł na stracenie, otwarcie oczu na samym końcu sugeruje że jest dumny z tego co uczynił, lecz na samym końcu jednak ginie.

ocenił(a) film na 6
Chudyk007

Najbardziej prawdopodobne ;d

ocenił(a) film na 7
Chudyk007

Właśnie to ostatnie spojrzenie było zmyłką dla odbiorcy i zachęcało co refleksji praktycznie nad całą tą sceną od momentu odłączenia się Raidena od towarzyszy, poprzez jego wspomnienia, aż do jego stracenia. Bo koniec końców jestem niemalże pewien, że pozwolił się ściąć, by odzyskać swój rycerski honor.

ocenił(a) film na 4
Dark Defender

reżyser sobie zostawił furtkę gdyby jego "arcydzieło" miało wzięcie

ocenił(a) film na 6
Chudyk007

Oj chyba nie. Do żony było pokazane wcześniej jak wrócił po akcji na zamku. Mi się jednak wydaje,ze nue dał się ściąć!

ev3rHarD

Przypominał sobie powrót do żony idąc do kata. Wg mnie został ścięty i drugiej części w postaci jego powrotu i obaleniu imperatora nie będzie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones