PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1304}

Ostatni seans filmowy

The Last Picture Show
7,8 6 308
ocen
7,8 10 1 6308
7,7 14
ocen krytyków
Ostatni seans filmowy
powrót do forum filmu Ostatni seans filmowy

Co za film!

ocenił(a) film na 10

Film posiada niesamowitą atmosferę - reżyser Peter Bogdanovich przenosi nas w senną atmosferę małego amerykańskiego miasteczka lat `50, na którego tle rozgrywa się historia przyjaciół - nastolatków nieuchronnie wkraczających w dorosłe życie. Nowy świat niesie ze sobą liczne rozczarowania i wiąże się z rozpadem dotychczasowego życia.

ocenił(a) film na 10
katrol

hehe, jeden z moich pierwszych filmwebowych komentarzy. cudowny w swej formie :)

tymczasem drugi seans tak samo mocny jak pierwszy... ciekawe jaki bedzie ostatni? :) ta pustka miasteczka, ta nicosc nikczemnie unoszaca sie w powietrzu i opadajaca na bohaterow niczym smierc... skad ja to znam? ehh... ten film to dla mnie piekno w czystej formie. wiecej nostalgii to chyba tylko u tarkowskiego sie znajdzie.

przy okazji pozdrowienia dla mojej pani doktor ze studia przedfilmowego tvp kultura, ktora postawila mi 5, a ktorej nie dali sie wspolrozmowcy w pelni wypowiedziec :/

katrol

dawaj dawaj kolejny komentarz po latach.

katrol

haha, szybko mija czas :)

ocenił(a) film na 10
katrol

Tego filmu nie można zapomnieć, wszystko jest w nim genialne, tylko tych Oskarów coś za mało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones