PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8430}

Ostatni skaut

The Last Boy Scout
7,3 33 064
oceny
7,3 10 1 33064
8,0 11
ocen krytyków
Ostatni skaut
powrót do forum filmu Ostatni skaut

K

ocenił(a) film na 10

Genialny akcyjniak, dużo strzałów, dużo wybuchów, dużo fagów i jeszcze więcej gagów. Polecam
każdemu, kto szuka odprężającej, lajtowej rozrywki.

ocenił(a) film na 5
Kadente

Taki sobie zwykły, typowy film akcji. Dużo przewidywalności, większość tekstów na niskim poziomie. Nie polecam komuś, kto oczekuje czegoś więcej, niż tylko wybuchów.

ocenił(a) film na 10
Psychosis7

Z pewnością nie jest to wyrafinowany, inteligentny akcyjniak, z tym się zgodzę, ale większość tekstów na niskim poziomie? Widzę, że oglądałeś jakąś kiepską polską wersję językową :v

ocenił(a) film na 5
Kadente

No widzisz, tak to jest, jak nie polecisz tej odpowiedniej.

ocenił(a) film na 10
Kadente

Szczerze mówiąc film ten oglądałem pierwszy raz jeszcze w erze rozkwitu kaset VHS.
Od tego czasu upłynęło wiele wiosenek i moich seansów z tym obrazem...
Oglądałem przynajmniej kilka różnych wersji i mogę śmiało stwierdzić że kiepskie tłumaczenie tekstów wyjaławia całkowicie klimat, przez co faktycznie staje się on przeciętny. Niestety...
Natomiast z rzetelnym, faktycznym i sensownym przekładem dla mnie to najlepszy film z tego gatunku...

ocenił(a) film na 9
Kadente

Potwierdzam. I żeby było śmieszniej to oglądając go drugi raz po wielu, wielu latach (tj. w grudniu 2016) nadal się świetnie bawiłem. Teksty przekozackie, solidna dawka humoru okraczona sensacyjną akcją. Do "Zabójczej broni" nawiązuje zresztą urywek w którym córka bohatera ogląda akurat ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones