PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622159}

Ostatnia miłość pana Morgana

Mr. Morgan's Last Love
7,2 9 425
ocen
7,2 10 1 9425
Ostatnia miłość pana Morgana
powrót do forum filmu Ostatnia miłość pana Morgana

Jak myślicie, dlaczego Matthew postanowił odebrać sobie życie? Z jednej strony zaczyna wychodzić
"na prostą". Poukładał relację z synem, poniekąd pomógł Pauline "odnaleźć" rodzinę. Z drugiej
strony wiele jeszcze było do naprawy. Relację z córką, czy nawet z synem wydają mi się
niedokończone. Mam wrażenie, że jeszcze wiele przed nimi mogło się wydarzyć. W momencie, w
którym mógł odnaleźć spokój i szczęście w życiu postanawia się go pozbawić.
Jakieś pomysły interpretacji zakończenia?

ocenił(a) film na 8
Ginger_Rogers

wydaje mi się, że bardzo tęsknił za żoną i nie mógł żyć bez niej, dlatego też wolał odejść :-(

kasiaosiedmiutwarzach

też tak uważam...

ocenił(a) film na 8
Ginger_Rogers

"Myślę, że dzień w którym dowiemy się wszystkiego o naszym życiu to dzień naszej śmierci" - te słowa wypowiada Pauline do Morgana na łódce, następnie Matthew każe przekazać Milesowi by ten powiedział Pauline, że "zrozumiał". Myślę, że to wyjaśnia ten wątek ;)

Ginger_Rogers

relacji z córką chyba nie dałoby się ani nawiązać ani polepszyć. Salus 94 myślę, że ma rację.

ocenił(a) film na 8
apukm

Wydanie DVD zawiera usuniętą scenę, w której córka prosi Morgana, aby odbierał telefony, gdyż jej rodzina martwi się o niego. Nie wiem dlaczego reżyser zdecydował się na wycięcie tej sceny z filmu, rozwiałoby to wątpliwości widza w sprawie relacji Morgana z córką. Widać nie była ona aż tak zła jak jego relacja z Milesem.

Ginger_Rogers

nie wiemy czy byl katolikiem czy tez wierzacym w jakies inne religie takze . we filmie 2 razy bylo powiedziane ze ona jest w domu i tez on chcial do tego domu posmiertnego

ocenił(a) film na 9
Ginger_Rogers

Nie wiemy w jaki sposób ostatecznie Matthew umiera. W filmie nie jest to w sposób jednoznaczny pokazane!

ocenił(a) film na 10
fazato

ale jakie znaczenie ma sposób w jaki odszedł? w tym przypadku liczy się po prostu to, że świadomie to zrobił

ocenił(a) film na 8
Ginger_Rogers

Pytanie dla tych co oglądali film... czyli do mnie.
Interpretacja zakończenia - rozumiem że chodzi o powód zakończenia życia.
Wyjaśnia to sam Pan Morgan widząc ją zainteresowaną młodszymi mężczyznami a na koniec własnym synem.
Mówi "co ja sobie wyobrażałem"... mimo że przypomina mu żonę i ma dziesięć powodów gapienia się na nią - zrozumiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones