PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299116}

Ostatnia sekta

The Last Sect
3,7 997
ocen
3,7 10 1 997
Ostatnia sekta
powrót do forum filmu Ostatnia sekta

Za 5 zł kupiłem go wczoraj w kiosku po promocji. Świetna muzyka, klimat filmu i prosta fabuła,w sumie trochę kiczowate bardzo niskobudżetowe kino akcji ale się udało. Daje 5/10

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
akron

Nie zgodzę się. Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem.

ocenił(a) film na 4
akron

no, ten kicz bywa uroczy. W kazdym razie pewnie w kwestii soundtracku to raczej malo kto się nie zgodzi, ale im wyszło : )

Lanooz

Oprawą muzyczną zajął się Brad Ketchen, było też kilka utworów Duke Spirit.

ocenił(a) film na 4
black_monday

tak, tak. To dzięki temu filmowi odkrył Duke Spirit za co jestem bardzo wdzięczna.

ocenił(a) film na 4
Lanooz

*odkryłam

Lanooz

Muzyka gdzie Sydney spotykała w snach Anastazję (bo tak jawiła się jej w snach Anna), muzyka kiedy Karpov wyciskał jad z kłów węża, też klimatyczna, czasem jakieś motywy elektroniczne bądź na gitarze i wreszcie w momencie śmierci Anny przejmujący motyw. Film ogólnie bardzo mi się spodobał, bo był przyjemny, przystępny nie brak było w nim humoru i smaku. <3 10/10

black_monday

Oczywiście utwory Duke Spirit również bardzo podkreśliły film i były bardzo potrzebne, uzupełniły motywy Brada Ketchena wszystko ze sobą współgrało. Film też był ok, nie rozumiem dlatego skąd w tematach tyle słów pogardy itp. Mi jeśli się coś nie podoba to nie marnuję swojego czasu bawiąc się w "wielkiego krytyka" na wypisywanie wulgarnych bredni i na psuciu poziomu forum. Film był spokojny i nie straszny, nie miał nas wyrwać z fotela najwyraźniej w zamierzeniu i to mi odpowiada. Widzę to jako historię, dobrą historię, która kończy się.............. tak jak każdy sobie zinterpretuje zakończenie.

akron

Wiesz może co ta za piosenka leci w tle jak włączasz i naciskasz start filmu ?

missnikilove75

To chyba coś z tych piosenek:
http://www.imdb.com/title/tt0494746/soundtrack

akron

Dzięki ;)

missnikilove75

Super muza, mnie też się podoba, dodaje tej produkcji filmowej stylu. Proszę bardzo ;)

ocenił(a) film na 4
akron

Muzyka świetna-klimatyczna :)

eizagonzalez

Muzyka jest młodzieżowa, zajefajna, nagrody w tym filmie powinny być za muzykę i video, bo film ogląda się jak teledysk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones